İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

Ynt: İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

12/27/2010 12:45:00

en zor dönem kücük de ayaklandigi, hele hele akillandigi dönem :) yani 'hadi onu ablaya ver bakayim, aferiinnn' i yutmadigi dönem :) bu dönemde oyuncak kavgalari, birinin elinde ne varsa digeride ille onu ister durumlari cok oluyor, yani cocugunuz cocugunuza zarar veriyor mevzusu oluyor, zaman zaman birbirlerinden korumak gerekiyor...  lakin bu da bir dönem, sonra oyunun kurallarini ögreniyorlar :=)

mirari, bu kardesler hep böyle anladigim kadariyla, ne seninle nede sensiz :)

12/27/2010 13:06:00

disari karsi ittifak kurma olayi süper :) gerci bizim büyük 3.nr gelince ortanciyi satti ama, neyse :)

evet mirari, yurt disinda, ailesiz, yardimcisiz, cogu zaman kocasiz :) son günlerde bloglarda böyle bir muhabbet dönüyorda, ona istindaden vurguladim, duana da cok icten 'amin' diyorum :)

12/27/2010 13:07:00

bu gruba özellikle katıldım ikincinin arasını fazla açmaya niyetli değilim sizleri takip ediyorum aralarında yaş farkının az olması ne kadar zor olsa da çok şirin ve bi o kadar da keyifli yanı var anladığım kadarıyla:) inşallah bana da nasip olur.

12/27/2010 13:11:00

gecer geceeeer, 2015 cok güzel olacak :)

12/27/2010 13:13:00

sevde, bizim hic öyle bir niyetimiz yokken 2,5 yil icinde, birden, istem disi, 3 cocuklu bir aile oluverdik :) Allah gönlüne göre versin...

12/27/2010 13:14:00

öyle, ben kendime 2015i hedef sectim, kaldi 4 yil :)

12/27/2010 13:16:00

Oooo bu sayfa şenlenmiş, ne güzel. :) Biz de biraz sıkıntılı günler geçiriyoruz. Yağmur bazen bir deliriyor, Irmak'a oyuncak fırlatıyor. Kimi zaman da çok seviyor, yanyana yatmak istiyor, sarılmak, kucaklamak, öpmek istiyor, hiç engellemiyorum. Çok tatlılar ama bazen ikisinin de sigortası atıyor, tabi ardından benim de!

12/27/2010 13:19:00

Ben de hep kendi kendime Irmak da 1-2 yaşına gelse diyorum. :)))

12/27/2010 13:58:00

mesela ben sana gelsem 5 kiz eder, ooh, evlere senlik :)

12/27/2010 14:01:00

he ben araya bidene daha síkístírdím :) soulemama'yi döverim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...