İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

Ynt: İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

01/03/2011 10:42:00

Ben emziremedim. Çünkü hamile olduğumu öğrenmemişken oğlumda kusma ateş ishal gibi sorunlar olmaya başladı. Hatta antibiyotiğe başladık 3-4 gün kullandık geçmedi. Daha sonra hamile olduğumu öğrendim ve doktor hamileliğimin çocuğu etkilediğini, sütü kesmemi söyledi sütü keser kesmez 2. günde iyileşti. Keşke bende emzirebilseydim.

01/03/2011 12:15:00

Ekoanne ikisini birden emzirdiğin için sütünün arttığını düşünüyorsun değil mi?

Ben ilk günlerde kasmıştım kendimi biraz.Ama şimdi eminim oğlum içinde süt üretiliyor.

01/03/2011 12:37:00

Yok ya yanlış anlatmışım galiba.Demek istediğim hamileyken sütüm azaldı filan değildi.Doğum yaptıktan sonra ilk bi kaç gün acabalarım oldu.Şimdi görüyorum ki Toprak için de süt üretilmeye devam ediyor.bu hormonlar çok akıllı:)

01/03/2011 13:03:00

ekoanne bende şimdi yine eskisi gibi emzirsem bir problem lmazdiyorsun cesaret aldım senden hemen istediğinde vereyimo zaman oğlumada.Çok istemiyor bazenarada sırada süt süt diye tutturuyor o zmana bir iki çekmesine müsade ediyorum.Onuda emzirim ozaman

01/03/2011 13:21:00

bende 5 aya doğru bırakırım diyordum ama sizden cesaret aldım kızlar oğluşum 2 yaşına gelene kadar emzireceğim inşallah

01/03/2011 14:00:00

Tamam ozaman bismillah hadi bende başlıyorum tekrardan vermeye.Çok üzülüyorum meme meme diyeağlamasına aradairiki fırt çektririp gönlünüediyordum ama hemen  aklınıbaşka yöne adepte edip emzirmeyi unuttturuyordum.Ben artık başlıyorum büyük oğlumada

02/01/2011 00:46:00

Sohbete devam edelim, kopmayalım. ;) Zaman zaman acayip şekilde sabıra ihtiyacım oluyor, birtek benim değil, hepimizin öyledir eminim. Birbirimize destek olalım.

02/01/2011 18:17:00

Kesinlikle öyle! Irmak'ın dişleri çıkıyor, sabahtan beri çok mızmız!!! Yağmur da arpası fazla gelmiş durumda, biraz önce koltukta kafasını bir o yana bir bu yana deliler gibi sallarken bir güzel elmacık kemiğimi kırma girişiminde bulundu!!!

02/01/2011 19:10:00

Benim kızın salyaları arttı acaba diş dönemine girmiş olabilirmiyiz? Bana erken gibi geliyor ama. Sanki oğlanda 4. aydan sonra başlamıştı.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...