İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

05/15/2011 15:18:00

annisko haklisin cok cabuk geciyor

Ynt: İki minik bebiş annelerinin sohbet köşesi

05/15/2011 15:23:00

benim 2 cocugum var biri7 ys busra 5 aylik 3 ay sonra isbasi yapmak zorundayim nasil birakicam bebisimi bilmiyorum

08/16/2011 12:14:00

Bir süredir doğru düzgün giremedim buralara. Herkes nerelerde, ne var ne yok?

08/16/2011 19:21:00

yoklama var herhalde :) BURDAYIM

Çocuklar büyüdükçe herşey daha yorucu olmaya başladı. Ama yinede evde çocuklarımla vakit geçirmeyi hiçbirşeye değişemiyorum. Bir de bu aralar beni işe başlama stresi sardı. Bayramdan sonra iznim bitiyor. Rapor arayışına gireceğim. 1-2ay daha idare eder sonra başlarım.

Sen ne yaptın Ayşegül? Ev taşıma işi halloldu galiba. Birde Irmakın geçirdiğii o kötü kazanın benzerini bende yaşadım. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.

bu günler gececekmi?

08/16/2011 21:13:00

cocuklarım bir an önce büyüsün istiyorum.bazen cok zorlanıyorum.işlerimi yapamayınca cok geriliyorum ve gülfemime kızıyorum.evde kapalı kalmaak beni  strese sokuyor.yalnız bakıyorum.yardım edecek kimse yok.cocugumu birakacak kimse yok.eşim sag olsun.arada paşamı bırakıp kızımla parka gidiyoruz.

acaba büyüyünce hayat dahadamı zor oluyor?bebişleri büyüyenler hangi zamanları daha kolay?

08/17/2011 21:25:00

merak etme hayat oyle hizli akiyorki:((buyuk kizim 7 yasinda bazen yuzune bakiyorumda bebekligini ozluyorum kucuk bebegimde hizla buyuyor zaten buyudulermi sorunluklarida artiyor keske hep bebek kalsaydi diyoruz bugunler en guzel gunlerimiz inan bana aricaz Rabbim saglik versin en onemlisi o unutma bizde bir zamanlar bebektik:))))

08/17/2011 21:48:00

bende burdayım yani maile düştüğü için görüyorum :))bizdede işler karışık cadı kızım abisini kıskanmaya itmeye başladı yiğit zaten kıskanç bütün gün ikiside tepemde anlatamam halimi bugün hatta eşime dedimki benim günümü bi gün geçir dişimi kırıcam:)ama dediğiniz gibi onlar bizim aşklarımız ilerde zaten istesekte tepemizde olmuycaklar şikayet etsekte bugünkü yorgunluklarımızdan hepsi geçicek biliyoruz ve o zamanda bittiği için boşlukta olucaz aman allah onları yanımızdan başımızdan eksik etmesin gerisi boş öpüyorum hepiciğinizi bu arada başka bir sayfada yazmışmıştım ben sıkı bir facebookçuyum:)eklemek isterseniz ordan elçin argun özbay yazmanız yeter ahçı şapkalı sarışın güzel hatun benim:)))

08/17/2011 21:57:00

yaklaşık 1 ay sonra bende iki minik bebiş annesi olarak aranıza katılacağım :) zorlu günlerin beni beklediğinin farkındayım ve şimdiden altından nasıl kalkacağım diyorum..

01/05/2012 10:23:00

Bizi bizden başka kim tam olarak anlayabilir ki. Tek çocuğu olanlar bile zaman zaman çocuk ömür törpüsü derken biz ne yapmalıyız? :))))

ÇOK KEYİFLİ AMA ÇOK YORUCU İKİ MİNİK ANNESİ OLMAK...

01/05/2012 14:16:00

herşey üstüste gelince yorucular.
ama oynamaları cıglıkları onları izlemek harika.
kızım prensesim kardeşini evde bırakıp cıksak selim yok oda gelsin diyor yavrum.başkasının kucagında görünce kıskanıp almak istiyor.sahipleniyor kardeşini.
selim yavrumda ablasının gözünün içine bakıyor kahkaha atmak için.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...