kendime güvensizlik bıkkınlık

03/06/2012 15:13:00

oğlum tam 4 yaşında.Onu canımdan çok seviyorum tabiki her anne gibi.Ama son zamanlada yaşadıklarım beni herkesten herşeyden uzaklaştırdı.Eşimin işten ayrılması çocuğa kaşı anlayışssızlığı belli bir süre ailemin yanında yaşamam iş hayatı maddi sıkıntılar kayınvalidemin çocuğa bakarken ki kaprisleri.eşimden duyduğum hakarete varan ithamlar.sürekli eleştirilmem.resmen hayattan soğudum herkesi herşeyi kıskanır oldum.öyle bir ruh hali içine girdimki kimseyi aramıyorum kimsede beni aramıyor.eşimle bir ortama katılmak zorunda kalacağız diye ödüm patlıyor.ya çocuğa ya bana bağırıp ortamı terk etmek zorunda kalıyoruz çünkü.işte bu sebeble kimseylede görüşmez oldum.rezil olacağız diye.ailemin maddi katkılarından dolayı ezikliğim.artık kendime hiç güvenim kalmadı.kuaföre gidip fön çektiresim bile gelmiyor.bir türlü toparlayamıyoruz yeni bir işe girdi ordada çok sinirli gergin hayatımızda sürekli sözel şiddet var belki susmasam fizkselde olacak.işte böyle içimden geldiği gibi yazdım paylaşmak istedim.

Ynt: kendime güvensizlik bıkkınlık

03/06/2012 15:22:00

herkesın boyle zamanları oluyor canım bunu hıc unutma. sabırlı olmaya calıs. ve pozıtıf dusunceyle hersey mumkun. hem her serrın sonunda bır hayır vardır. umarım bır an evvel huzurlu gunlerınız olur. allah cumlemızın yardımcısı olsun. bol bol dua et bence baska ne desem bılemedım.. sevgıler..

03/06/2012 15:57:00

Canım sıkma kendini oglun için güçlü olmalısın sabrın sonu selamettir allahın izniyle herşey feraha çıkar bugünler gelir gecer inşallah özülme:)

03/06/2012 16:02:00

Erkeklerin düşüncesiz olması kadının hayatını zorlaştırıyor ama anlayan yok daha öncede böyle miydi işten ayrılınca mı böyle oldu bilemiyorum ama bana biraz babamı hatırlattı annemde onun gergin olmasından dolayı bazen çok zor durumda kalırdı anlayış yoktu nerdeyse Allah sabrını artırsın umarım en kısa zamanda eski huzurlu günlerine dönersin Rabbim yardım etsin hepsi geçiyor sonunda...

03/06/2012 16:57:00

zaman herşeyin ilacı Allah sabır versin gücünü kaybetme.

03/06/2012 19:14:00

annem hep derki Allah hepimizi bir verip denermiş, bir de alıp. yanı hayatımızın bır bolumunde muhakkak hepımızın elının bol oldugu ve bır bolumunde de dar oldugu zamanlar oluyor. sana tavsıyem sakın ve de sabırlı olman. nasıl bebekken daraldıgımızda Allahım bılıyorum buyuyecekler ve bu gunler gececek dıyorsak; ınan bana bu gunler de gececek ve bırer anı olarak kalacak hayatında. hersey bız ınsalar ıcın; iyi gun de,, kotu gun de. bellı kı esın de daralmıs bu yasananlardan. erkekler bızım gıbı degıl, daha ıclerıne kapanıklar ve dozu daha agır onların uzuntulerının, depresyonlarının. o da kendını yetersız hıssedıyor olabılır, tabııkı yasananları sen daha ıyı bılırsın ama. nacizane tavsıyem sabır.... bol bol dua. allah yardımcımız olsun. hepımızın ımtıhanı farklı bu dunyada.

03/07/2012 07:30:00

ne kadar tatlısınız en yakınımdakileri bile anlatamadığım şeyleri sizle paylaşıyoum ve bana güç veren rahatlatan cevaplarınız iyki bu siteye üye olmuşum iyki size yazmışım....çok teşekkürler

03/07/2012 16:00:00

ben de çok seviyorum burayı. hepimizin içinde ne dertler var anlatamadığımız .sen anlattın rahatladın azıcık da olsa .darısı başımıza:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...