araba koltuk arkasına tv veya dvd oynatıcı

06/18/2010 14:49:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: araba koltuk arkasına tv veya dvd oynatıcı

06/18/2010 19:27:00

bizimkinin çantası askı olarak kullanılıyor ama ABD'den getirtmiştik dvd oynatıcıyla beraber, yalnız TR'de pek uygun fiyatlı yok o yüzden bir arkadaşa sipariş vermiştik. philips bizimki çok memnunuz tavsiye ederim, evde de sürekli odasında kullanıyor yalnız araba ile kısıtlı değil kullanımı biz bayagı memnun kaldık yani

Ynt: araba koltuk arkasına tv veya dvd oynatıcı

06/21/2010 01:09:00

http://www.bimeks.com.tr/urun/1089/35423/orite-km-d8200s-tasinabilir-dvd-.aspx

eşim arabada kullanışlı olacağını düşünüyor.uzun yola çıkacağımız için oto koltuğunda çok çabuk sıkılan küçük beyin dvd seyredip duracağını tahmin ediyor.bense biraz kararsızım acaba erken mi diye.biz bursa özdilekte gördük bu markayı.arabanın arka koltuğuna asmak için aparatıda var.fiyatıda çok makul bizim oğlan sağlam bişi bırakmadığı için pahalı ve markalı olmak boşa masraf olur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...