joyfullhouse

09/27/2011 12:42:00

Merhabalar,

Ankara'da oyun grubu arayan yeni annelerimiz Neşe Erbek imzalı Joyfullhouse bu hafta sonu anneli bebekli oyungrubu sezonunu açıyor. Oyun Grubu saatleri: 11:00-12:30 normal 1,5 saatlik oyun ücreti 65,00-TL ilkders tanışma grubu ücreti ise 50,00-TL ben bu hafta sonu kızımla birlikte joyfullhouse'da keyifli dakikalar geçirmeyi umut ediyorum.. Düşünenler vars ise bilgilendireyim dedim.. Gelen olursa orada tanışmak üzere...
http://www.joyfullhouseankara.com/

Ynt: joyfullhouse

09/27/2011 13:55:00

Merhaba,
Oyun grupları yaş-ay aralıklarına göre mi oluyor Joyfullhouse? Mesela sizin katılacagınızın ay-yaş aralığı nedir?
Bir de daha once katıldıysanız aktivitelerden bahseder misiniz?

09/27/2011 14:29:00

Daha önce katılmadım. Burası bu sene açıldı. Benim bebeğim 13 aylık sanırım yakın ay gruplarını birleştiriyorlar 13-18 aylık diye düşünüyorum...

09/28/2011 14:25:00

joyfullhouse'yi ben de düşünüyordum ama kızım on dokuz aylık, olurmu bilmiyorum, bir de cumartesi ve pazar iki gün mü acaba?

09/28/2011 14:28:00

bende seneye düşünüyorum oğluşumu vermeyi 15 aylık falan grplarınız var mı??ama konyada ki şubenize????

09/28/2011 14:45:00

ferya-nil, pazar günü olacağını sanmıyorum ben kızımı cumartesi gurubuna götüreceğim.
Verdiğim linki tıklayıp telefonla arayıp bilgi alabilirisin..

iflah-olmaz, ben joyfullhose çalışanı değilim, sadece bir öğrenci velisiyim Konya şubesini arayıp öğrenebilirsin..

09/30/2011 20:56:00

Ozur dılerım 65 tl 1.5 saatlık bır oyun için mi. telefonda fıyat vermedıler tecrubenızı yazarsanız sevınırım. Çünkü ben ya-pa ya başlamıştım. onlarda haftanın 2 gunu 2 saat aylık ücreti 300 tl idi ve sadece oyun da değil bana biraz fazla geldı ama sadece oyun ise aylık ucret olabılır mı. olmaz ya yine de sorayım ıstedım. yapa ya yenıden donmeyı dusunuyordum ama eğer fıyatı bana teyıd edersenız sevınırım. eğer gıdersenız de lütfen eğitim verıyorlar mı .örneğin biz yapaya devam ederken ipliklere makaralar geçiriyorduk. su sıselerınden bardaklara su boşaltıyorduk meyve yiyip çekırdeklerını bahceye dıkmıştık falan...elgoz koordınasyonu dıyorlar hergun mutlaka bırseyler cızıyorlardı..sizin çocuklar bıraz ufak belkı ama gruba 3 hafta katılabıldık ona rağmen çok ılerleme oldu tabıı bız de öğrendik bırseyler.

09/30/2011 21:14:00

bende kızımı yaz başında joyfullhouse(ankara-oran) ye 6 saatlik oyun grubu 75tl den(fırsattan yararlanarak) götürmüştüm.baya eğlendi tuğçe.yetkililer devam etsin dediler ellerinde gelen indirimide yaptılar bana göre ama ücret bize uygun olmadığı için gidemedik.çalışanları olsun mekanı ve öğretmenleri olsun çok nezih ve kaliteliydi ben bile özendim yani çocuklara :))) tavsiye ederim.en azından gidin görün deneyin derim.

10/03/2011 08:46:00

Merhaba bebegimbuyuyor,
Malasef sadece 1,5 saatlik ücret ben bu hafta sonu gidemedim ama inşallah bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum, gittiğimde düşüncelerimi paylaşırım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...