Tanışma

Ynt: Tanışma

01/06/2011 19:34:00

slm ben yeni katıldım grubumunuza

01/06/2011 20:16:00

aramıza hoşgeldin selvi.

01/06/2011 20:31:00

Hoşgeldin selvicim. Özdenim sende resim eklesene albüme.Özellikle albüme ekledim guruptan olmayanlar görmesin diye

01/06/2011 21:22:00

merhaba bella...
sanırım iletişim kopukluğu yaşıyoruz...hiç sevmem böyle gerginlikleri...kendimi açıklamayı sizinle arkadaş olarak kalmak bu grupta  da paylaşımlara katılmak için yapmak istiyorum yoksa kim nerde grup açarsa açar heryere de yetişirim  sanane der çıkarım....kimseyi kırmak üzmek üzülmek istemem...kaldı ki ilk sizin gruba üye olmuşum...

amacım yeni bir grup açmak değildi...zaten kkdan bir arkadaşımız açmıştı...bugün de kızlar arkadaş olarak eklemek isteyip bulamayınca böyle bir başlık açtım...birbirimizi bulup eklemek için...

umarım kendimi anlatabilmişimdir...grubun adını açan arkadaşa söyledim değiştirsin sanırım sorun ortadan kalkar...

01/06/2011 23:36:00

Rita iletişim kopukluğu yaşadığımızı düşünmüyorum.Birarada olmamız gerekirken sanki farklı gruplara ayrılmış gibi olduk.KK'dan gelen Ekim 2010 anneleri yeni Ekim 2010 anneleri gibi  Farkındaysan K.K'da aynı tarz açılan konular bile belirli bir başlıkta toplanıyor burada öyle bir imkan yok.Benim tek amacım hep birarada olamak sonuçta ileride biraraya geleceğiz.

Neyse umarım bende kendimi anlatabilmişimdir.

01/07/2011 12:41:00

sevgili arkadaşlar bende bir ekim 2010 annesiyim. mevzuyu anlamadım ama tam ama olsun. bebeişim ilk defa ateşlendi:( aşılardan sonra bile ateşlenmemişti. sanırım grip oldu şuan iyi ama ağlayarak uyanmaya başladı:( hastalıktan sonra huyları biraz değişiyor sanırım umuyorum düzeliriz.

01/07/2011 12:49:00

Hoşgeldin canım.Mevzu çok önemli değil takma kafana tatlım.Çok çok geçmiş olsun ama bir ateşle grip olduğunu nasıl anladın.Ayrıca seninki ağlayarak uyanmamış hiç ki kafaya takmışsın benimki uyurkende uyanırkende yayagarıyı basıyo rnaber

01/07/2011 18:09:00

bende 2. rita 8)

serin kızım 13 ekim doğumlu. izmirde oturuyoruz. öğretmenim. incelemek isteyene blogum u da yazayım ama çok zengin değil. www.ritalarlar.blogspot.com

ben de geldim, burdayım...

01/07/2011 18:50:00

Ritacım ben blogunu daha önce incelemiştim tatlım ne tesadüf

01/07/2011 18:52:00

gerçi pek incelencek 1 şey yok ama öle işte.. kendi çapımdaa...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...