Tanışma

Ynt: Tanışma

01/07/2011 22:01:00

he eylül ha ekim. benim kızın adı da eylül serin zaten... 8)

hoşgeldin...

01/07/2011 22:09:00

ktılabilirsin tabi Deniz'in annesi ha eylül ha ekim ne farkeder hoşgeldinnn

01/07/2011 23:53:00

Bizim grubumuz tüm meleklere ve güzel annelerineaçık yeterki gelmek isteyin.Facedeki grubumuzada gelin kızlar

01/08/2011 00:05:00

Umarım bizde bol bol görüşüp burayı güncel tutarız.Ben daha önce denedim ve çokgüzel dostluklarım ve büyük oğlumun sekiz kardeşi daha var.

01/08/2011 23:18:00

Kızlar süpersiniz nede iyi oldu toplanmamız çok güxel dostluklaırn başladığına inanıyorum ve ileriki günleri sabırsızlıkla bekliyorum.Aktif olan arkadaşlarıma çok teşekkürler

01/08/2011 23:31:00

Kızlar bugün foruma gittik.Allahım ne ucuzluk gelmiş H&M'deokadar güzel şeyler vardıki 12 parça kıyafete 140 TL verdik 10-TLye kotlar var.Hele kız bebek giysileri o kadar ucuz ve güzel ki

Ayrıca Weniceden3 tane pantolon aldım 3tane tişört iki süveter 48 TL verdim çıktım 3 milyona tişört bile var.Gidin derim

Teknosada haftanın ürünü narenciye sıkacağı 30 TL'ye inmiş 70'TL'den iki tane aldım hediye etmek için ama kötü tarafı hediye paketini kendin yapıyorsun slingte yağız yanımda oğuz zorlandım biraz ama olsun (babamız sigara için dışarıya çıkmıştı)

Forumda birde oyun alanı var gerçi Ekim bebeklerimiz için  erken ama büyük oğlum çok eğlendi.Mutlu mesut ayrıldık.Çok yoruldum ama deydi.

Dönencelerde baktım istiyordum biliyorsunuz çokpahalı en ucuzu 89 TL unnodo yada hesaplı anneden indirimbekliyeceğim.

01/09/2011 18:11:00

bella cım burun aslında ateş bir çok hastalığın ortak belirtisi ama burntıkanıklığı ve ziyarete gelen bazı arkadaşların ertesi gün şiddetli grip olması beni bu düşünceye sevketti. forum a en kısa zamanda uğrayacağım.optimum da peros dan iç badilerini alıyorum çok küçük defoları var ama bebeği çok güzel kavrıyor. kıyafetleri de kanzdan alıyorum genelde airportta outleti var.

01/09/2011 19:36:00

arkadaşlar herkese selam.ben bir-iki gündür giremiyorum.misafir yoğunluğundan.gprş günü karma ve pnömokok aşılarımızı,cuma günü de verem ve rota aşımızın ilk dozunu olduk.korktuğum kadar zor geçmedi Allahtan.özledim valla sohbeti ya.konulardan çok uzağım.şimdi takip etmek için geçmiş sayfaları dolamnıyorum.sizlerden ne haber?bebişler iyidir umarım.bu arada aramıza eni ekim annişleri katılmış HOŞGELDİNİZ......

01/09/2011 19:58:00

evet yoksun cnm biz baya bi kaynattık valla:):)

01/10/2011 02:57:00

Selcukuşum hiç bilmiyordum canım bak yenibirşey daha öğrendim.Benim ufaklıktada sürekli burun tıkanıyor alerjikmiş abidealerjik asltım var doktorumuz Yağızın  alerjik bünyesinin daha fazla olduğunu söyledi sürekli hırıltılı sanki geniz eti var gibi:((((

Özdencim ben daha buralara bakmadan açtığın konuya nerelerdesin dedim merak etmiştim miasaifrmiş demek bizler iyiyz şimdilik verem aşısını sadece perşembeden pernı anda şembeye yapıldığını ve tüm aşıların aynı anda yapılması gerektiğini söyleyen hemşirenin lafı burada çürümüştür ve o hemşire bu perşembe kafasına çantayı hakketmiştir.Minicik bebe ile beni o kadar uğraştırdığı ve yine bu gidişimdegeneuğraştıracağı için (bknz.bebeklerimizin sorunları)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...