Tanışma

Ynt: Tanışma

01/10/2011 02:58:00

Serapçım yeni resimler eklemişsin o kotlu haline neöleya maşallah subanallah allah nazarlardan korusun kim er ekimdedoğmuş diye

01/11/2011 13:29:00

Şiişşştttt alooo nerdesiniz hatunlar K.K'cılar yazmayı bıraktılar derken bakıyorum sizde bırakmışsınız. Bugün ha bir cesaret dedim güzel havanın nimetinden yararlandım Oğuzu arabasına Yağızı Slinge koydum iki saate yakın gezdim biraz yorucu oluyor ama hava aldık iyi oldu Bi dahaki sefere oğuzu arabasından indireceğim

01/11/2011 14:05:00

kraft'ın matrıx dlx travel sistem arabası var muhteşem bir araba ben doğumdan itibaren onu kullanıyorum çok kullanışlı ve hafif oto koltuğu tek başına arabaya monte olabiliyor.

01/11/2011 14:10:00

Arabanın rahatlığı hiçbirşey de yok kızlar.Ben tam dört araba değiştirdim.Hepside farklı marka ve modeller birbirlerinden farklı yok.Ama sizde benim gibi gezmeyi seven ve hor kullanan hatunlarsanız benim gibi dördüncüyü bulursunuz:)))) Araba için markanın modelin çok önemi yok.İçinde oturmayı sevmedikten sonra isterse karal tahtı olsun yinede bir köşede durur.KArdeşimin iki kızıda arabayı sevmedi kulalnamadan eskidi araba valla.

01/11/2011 16:54:00

biz cok seyehat ettiğimiz için chicco trio for me aldık. ben rengini pek begenmedim ama cok kullanışlı ağır ve hantal degil. ehrayı cıkarmaya hiç üsenmiyorum. biz ilk haftasında gezmeye basladık:)

01/11/2011 20:53:00

biz de akında alıcaz inş

01/12/2011 07:26:00

günaydın anneler :)).. bebeklerin burun tıkanıklığından bahsetmişsiniz. benim kızımında burnu arada  tıkanıyor.  doktora sordum eviniz kaloriferli ise nem oranı düşüktür. ortamı nemlendirin demişti.  eşimin kuzeninde buhar makinası vardı verdi geceleri çalıştırıyorum.. eskisi kadar burun tıkanıklı çok olmuyor. gündüzleride yaksam hiç olmaz sanırım..

araba bizde almadık.. baston tarzında olan arabadan almayı düşünüyorum. tavsiye edermisiniz..daha hafif..kolay katlanır olduğundan.. nisanda almayı düşünüyoruz..havalar ısınınca arabasına bindiririm.. birde oto koltuğu alınacak mecburen.. ikisini birlikte alırız..

01/12/2011 12:19:00

Belgincim doktorlar genelde soğuk buhar makinelerine karşılar.Buhar için bnayoda sıcak su açarak oluşan buharı tercih ediyorlar oda hasta olduklarında

Burun damlası serum fizyolojik ne kadar iyi olursa olsun sürekli kullanılması sakıncalı.Ayrıca asprötör adı ile bilenen çekçek hava basınçlı olandan değil medikal olandan kullanılmalı şu ağızda kamışla çekerek temizlenmeli.Yinede fazla burunla oynamamaklazımmış.İki günde bir hatta eğer yoksa üç dört günde bir temizlenmeliymiş.

Buhar makineleri alışkanlık yapıp farklı bir ortamda çocuğun heme rahatsızlanmasına sebebp olurmuş benden söylemesi.

Serguncum paşa yeterki memnun lsun arabayı indir be gülüm.

01/12/2011 12:25:00

dilekcim nerelerdesin sesin soluğun çıkmadı:)?

01/12/2011 16:07:00

Canısı sorma bir aktivite merakı sardı bize.Bide havalargüzel olunca gezip tozuyorz.Ayrıca unutmayın ben iki bebe il uğraşıyoruz az biraz yuyayım dimi:))) Şaka br yana misafirim vardıgititkten sonra dışarı çıktık bebelerle kostum lazım bana kızlar fikir verin nasıl bişe yapsam

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...