Tanışma

Ynt: Tanışma

01/03/2011 15:09:00

Evet canım büyüyoruzda kimsenin benen başka sorunu yok herhalde anlatsanıza birşeyler

01/03/2011 15:15:00

kızımı uyuyabilirsem hemen geleceğim.soracağım şey çooookkkkkk

01/03/2011 16:16:00

bizde büyüyoruz artık..yaklaşık 6 kilo olduk çok hareketliyiz ama.. renkli oyuncaklara bayılıyoruz.. Çokta güzel gülüyoruz:))

01/03/2011 16:31:00

geldimmm.. :) kızım tavşan uykusunda ama bi kalkıyor bi yatıyor.yarın aşımız var.stresi beni şimdiden sardı.yarını nasıl atlatocaz bilmem.off çok sıkıntılıyım çookkk

01/03/2011 16:36:00

5 li karmam mı?

01/03/2011 16:54:00

verem karma bi de pnömokok

01/03/2011 17:09:00

arkadaşlar tekmele oyna oyun halısını ne zaman almayı düşünüyorsunuz?bir d emarka tercihiniz nedir?

01/03/2011 17:20:00

strese gerek yok bende aynı şekildeydim ama korktuğum gibi olmadı.. vaşı olurken çok az ağladı sonra ağlamadı bile ateşi falan da olmadı. ama aşıdan yarın saat önce dr. tavsiyesiyle calpol verdim.. bu arada oyun halısı almayı düşünüyordum yarın ama vazgeçtim bugün bir arkadaşta gördün tinylove marka almış. Ama bana düşününce gereksiz geldi. üzerinde sadece 3 oyuncak 1 ayna ve tekmele var. eminim çocuk emeklemeye başladığında o halıya yatmayacak bile. ama yinede tercih meselesi tabi birkaç ay kullansada yeter dersen alınabilir..

01/03/2011 20:10:00

Biz hasta olduğumuzdan daha aşımızı olamadık (iki aylık aşımız) bakalım çarşamba doktordan izin olursa olucağız aşımızı.Daha iki aylık ikinci hastalığımız abisinden kapıyor hemen calpol'u bende vereceğim ilkoğlumda hiç problem yaşamadım ağlamazdı bile inşallah buda öyle olur.

Oyun  halısına hiç gerek yok canım bence alacaksan ikinci el olanlardan al boşuna yazık okadar para vermeye

Çocuk doktorunuz naısl memnun mısnız kızlar

01/03/2011 21:32:00

arkadaşlar paylaşımlarınıza teşekkürler.insan tecrübelilerden dinleyince içine su serpiliyor valla.oyun halısına gelince ben d eikinci el alma taraftarıyım.çünkü kısa süreli kullanacak.ne mutlu ki doktorumdan da memnunum.inşallah yanılmam :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...