Tanışma

Ynt: Tanışma

01/05/2011 22:38:00

Rica ederim tatlım

01/06/2011 07:47:00

bella ben faceye giremiyorum iş yerinde yasak evdede net yok hoş olsada evden nete girmeye fırsatım olmuyor... eve net bağlatmadık iş yerinde yeterince bilgisayar başındayım evdede bilgisayar başına oturmak istemiyorum... kızımla, evle ilgileneyim derken vakit geçiyor zaten... neyse burda görüşürüz inşallah..

01/06/2011 08:34:00

Tamam canım sen çok erken başlamışsın işe doğum iznin emzirme iznin yokmu

01/06/2011 10:58:00

Tamam berracım nasıl istersen

01/06/2011 11:00:00

Ağlayan bir bebek "normal" bir annede oksitosin salgılanmasına ve meme uçlarının irileşip,dikleşmesine neden olur.Ama "ilgisiz" annelerde aynı mekanizma işlemez
Dr.Yankı Yazgan/Çocuğunuz sizden ne bekliyor kitabından sizhiç farkettiniz mi kızlar

01/06/2011 11:19:00

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçırmışım konuları.bu arada karma ve pnömokok aşılarını olduk.yarın da verem ve rota var.kızım ateşlenmesin diye eve geince 1 çay kaşığı calpol verdim.iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ama.ne dersiniz?
   ayrıca yankı yazgan okumayı çok severim.fakat elindeki kitabından ben de yok.okuyunca çok sevindim.demekk

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçı

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçırmışım konuları.bu arada karma ve pnömokok aşılarını olduk.yarın da verem ve rota var.kızım ateşlenmesin diye eve geince 1 çay kaşığı calpol verdim.iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ama.ne dersiniz?
   ayrıca yankı yazgan okumayı çok severim.fakat elindeki kitabından ben de yok.okuyunca çok sevindim.demek ki

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçı

ayrıca yankı yazgan okumayı çok severim.fakat elindeki kitabından ben de yok.okuyunca çok sevindim.demek ki normmal

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...