Tanışma

Ynt: Tanışma

01/06/2011 11:19:00

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçı

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçırmışım konuları.bu arada karma ve pnömokok aşılarını olduk.yarın da verem ve rota var.kızım ateşlenmesin diye eve geince 1 çay kaşığı calpol verdim.iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ama.ne dersiniz?
   ayrıca yankı yazgan okumayı çok severim.fakat elindeki kitabından ben de yok.okuyunca çok sevindim.demek ki normal bir

dilekcim facedeki gruba beni d eekler misin?ben kaçırmışım konuları.bu arada karma ve pnömokok aşılarını olduk.yarın da verem ve rota var.kızım ateşlenmesin diye eve geince 1 çay kaşığı calpol verdim.iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ama.ne dersiniz?
   ayrıca yankı yazgan okumayı çok severim.fakat elindeki kitabından ben de yok.okuyunca çok sevindim.demek ki normal bir anneymişim

ayrıca yankı yazgan okumayı çok severim.fakat elindeki kitabından ben de yok.okuyunca çok sevindim.demek ki normal bir anneymişim :)

01/06/2011 11:44:00

Özdencim zaten hemşireler söylğüyor gelmeden önce bir çay kaşığı kalpol verin diye.Ben ilk oğlumda tüm aşılarda yaptım bunu .Okuyunca sana gönderirim kuzu biliyorsun ben iki bebe ile uğraşıyorum biraz geç olabiliri:)))

01/06/2011 11:45:00

Ritacım yeni Ekim 2010 anneleri diye birgrup kurmuşsun.Bizim neyimiz var cnaım beğenmedin mi bizi.

01/06/2011 11:46:00

teşekürler dilkecim.valal bana hemşireler söylemedi :)))içgüdüsel herhalde :).ayrıc açok düşüncelisin teşekkürler

01/06/2011 11:47:00

ÖZdenim ne yaptın tatlım ya bi dünya mesaj atmışsın :)))) Bebek çok yordu galiba.Dün bende baktım bebek ağlıyor kalktımaldım kucağıma uyku sersemi emzirmeye çalıyorum ama hala ağlıyor nasıl görsen katıla katıla ne oldu ne bitti derken birde baktım küçüğü yerine büyüğü almışım o fısır fısır kucağımda uyuyor eşim ışığı açmasa ben hala devamediccektim.

01/06/2011 12:02:00

ahh ahh sorma be dilekcim.ama sana helal olsun valla.işin hiç kolay değil.o enerjiye bu neşe maşallah allah bozmasın :)

01/06/2011 12:06:00

aa aşkolsun kızlar...ben o grubu bizim kkdan kızlar çabuk bulsun diye açtım...ayrıca sizin gruba da üyeyim:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...