Nurtinin en muzip anası Doruk_Dilek'in yakışıklı oğlu, öfkeli sıpası Doruk 2 yaşında!

Ynt: Nurtinin en muzip anası Doruk_Dilek'in yakışıklı oğlu, öfkeli sıpası Doruk 2 yaşında!

08/11/2012 21:13:00

:-))Mutlu yaşlar Doruk, sevgiler Dilek....

Ynt: Nurtinin en muzip anası Doruk_Dilek'in yakışıklı oğlu, öfkeli sıpası Doruk 2 yaşında!

08/11/2012 21:23:00

herkese çok teşekkür ederim. hepiniz harika annelersiniz. çok duyguluyum ben bugün gözlerim dolu dolu. iyi ki doğmuş oğlum sayesinde 2 yıldır bulutları üstündeyim ve sizleri tanımış ooldum. heimizin evlatlarına sağlık mutlu güzel başarılı ve sevgi dolu bir ömür diliyorum.

ceren teyzemize aradığı için teşekkr  ve duygu teyzemize güzel mesajı için teşekkürler.

sevgilerle
doruk & dilek

08/12/2012 08:20:00

:)))) yenı yası hayırlı ugurlu olsun.... hep sevdıklerıyle bol hedıyelı kutlasın :))))

08/12/2012 10:24:00

Nice mutlu yıllara Doruk, doğum günün kutlu mutlu olsun :)

08/12/2012 10:41:00

nice yıllara doruk:)

08/13/2012 05:21:00

Yakışıklı Doruk mutlu yıllar yeni yaşın sağlık ve bol bol gülücük getirsin iyiki doğdun iyiki anneni tanıdık nice yaşlara kocaman ailenle.

Yeliz&Derin

08/13/2012 06:08:00

Dorukcum nice uzunn sağlıklı, başarılı yılların olsun inşallahh.. doğum günün kutlu olsun..
şimdi sana ortak noktada buluşma durumlarımızı yazayımmı;
ben senin kayınvaliden olucam sanırsam:P
kızımla aynı gün doğmuşsunn hemde 1 saat farkla:)
benim oğlum olsaydı ismi doruk olucaktı yüksek ihtimalle:)
şimdilik bu kadar..:)
Dilek cim seninde anneliğinin 2.yılı kutlu olsun kuzunla birlikte bu sevgi katlanarak büyüsün ...nice yıllara..

08/13/2012 06:10:00

Doruk'cum, doğum günün kutlu olsun kuzum. Sana mutlu,huzurlu bir ömür dilerim.

Dilek'cim, annelik yıldönümünü kutluyorum.

Sevgiler,

İyi ki doğdun yakışıklı Doruk, nice güzel, mutlu, sağlıklı, şanslı yaşların olsun. Dilekkkkk canım arkadaşım anneliğinin 2.yaşı kutlu olsun, sen çok güzel bebek yapıyorsun, tez zamanda güzel bir kız bekliyorum senden, amin :D

nice yıllara doruk çok güzel yarınların olsun inşallah

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...