Nurtinin en muzip anası Doruk_Dilek'in yakışıklı oğlu, öfkeli sıpası Doruk 2 yaşında!

Ynt: Nurtinin en muzip anası Doruk_Dilek'in yakışıklı oğlu, öfkeli sıpası Doruk 2 yaşında!

08/13/2012 06:26:00

doruk kuzummmm nice güzel yaşların olsun.
iyi ki doğdun!

öperim güzel yanaklarından..

Ynt: Nurtinin en muzip anası Doruk_Dilek'in yakışıklı oğlu, öfkeli sıpası Doruk 2 yaşında!

08/13/2012 06:58:00

hepinize tekrar teşekkür ederim. hepimizin çocuklrına uzun sağlıklı ömür diliyorum.
hepinizi tekrar öpüyorum sevgiler.

fatoş hn kızını alıp ezicem eziyet edicem:)
ayşe hanım alışverişten fırsat bulunda siz yapın ben çok kilo alıyorum.
duygucum iyi yaptın ve evet ilk kutlayan sen oldun :)

08/13/2012 07:10:00

upuzun, mutlu bir ömrün olsun minik dorukk :))

08/13/2012 07:13:00

dorukk kuzusu nice mutlu yıllara!

sağlıklı sıhatli anneli babalı bolluk bereket içinde çok uzun bi ömrün olsun yavrucukk.

ii ki dooodunnnnnnn:))

başak&n.çınarr

08/13/2012 07:14:00

doruk kuzucuğum,  tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu , nice yıllara....doğum günü kutlu olsun... 

08/13/2012 07:21:00

Nıce saglıklı, sevgı ve nese dolu yıllar dılerım, hersey gonlunuzce olsun.

08/13/2012 13:05:00

Yakışıklı kuzum Doruk nice mutlu yaşlara. İyiki doğmuşsun.

08/13/2012 13:08:00

muzip annenin ofkeli sipasi; iyiki dogdun. hep guzellikler olsun yaninda.

08/13/2012 14:17:00

Doruk'cum nice güzel sağlıklı yaşların olsun:))
Dilek'çim annelik yıldönümün kutlu olsun öpüyorum:)

08/13/2012 14:19:00

çok tatlısınız öpüyorum sizi güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...