Fan Club Kuruldu

<123>

Ynt: Fan Club Kuruldu

05/19/2011 19:21:00

Ben merak etmiyorum Asna'yı çünkü kocaman yüreğiyle, insanı hayran bırakan sabrıyla, tek başına birçok sıkıntıyı göğüsleyen gücüyle, hayata her şeye rağmen ümit dolu, sevgi dolu bakışıyla biliyorum o çok ama çok güzel bir kadın.

Kıvrak zekasıyla, ince esprileriyle, ılımlı ve anlayışlı yaklaşımıyla nurturia annelerinin gönlünü fetheden üç çocuklu bir anne o.

Asna, dünyalar güzeli kızların ve sevgili eşinle uzun bir ömür sizin olsun. Sağlık ve mutluluk hep sizi bulsun.

İstanbul'dan sevgilerle,

Nazife

05/19/2011 20:42:00

Asna'ya şunu sormak istiyorum;
Halide'nin suçu ne? Onu da nickine ekleyecek mi? Asnaha olacak mı?? :)))

05/20/2011 05:52:00

ben de çok heyecanlıyım ilk defa bir fun cluba üye oldum bir de bundan sonra Nihat Doğan fun cluba üye olmak istiyorum :)

herkes gibi ben de şunları merak ediyorum, eğer burayı okur ve cevaplarsa süper olur.

1. asna'nın gerçek adı ne?
2. bu kadar güzel kızların annesi nasıl bir kadın?
3. neden halidenin adını nickine eklemedi?

:))

05/21/2011 11:25:00

Sevgili Asnacim, seni ve kizlarini cok seviyorum. İyiki seni tanidim. Kizlarinla saglikli, mutlu bir hayat diliyorum.

05/21/2011 12:22:00

isminin ne anlamı varki oda hepimiz gigi bir anne

05/21/2011 12:22:00

isminin ne anlamı varki oda hepimiz gigi bir anne

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Asna Anne Fan Club

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...