Cesme'de Yazi/Tatili gecirecek olup sosyallesmek isteyenler ses versin pliiz

<12>
06/24/2010 18:50:00

Kimler gelio bakiiim Cesme'ye???? Zeropoint ve ben bulusma tekliflerine acigiz :)))

Ynt: Cesme'de Yazi/Tatili gecirecek olup sosyallesmek isteyenler ses versin pliiz

06/24/2010 19:24:00

Evet evet... Bize de bekleriz :)))

Ynt: Cesme'de Yazi/Tatili gecirecek olup sosyallesmek isteyenler ses versin pliiz

06/24/2010 20:26:00

Bizde Temmuz ayında Çeşme-Çiftlikköyde olacağız.Orada görüşebiliriz.

06/24/2010 20:32:00

Biz gunu birlikcilerdeniz:)

06/24/2010 20:33:00

Sabaha Alaçatıdayız biz :) Bir daha dönmem ben geriye. 

06/24/2010 22:22:00

Yaa arkadaşlar Çeşme hakkında biraz bilgi verirmisiniz. Ben acaba otaraflara mı gelsek diye düşünüyorum ama emin değilim. Deniz nasıl? Çocuk ile rahat edilir mi? Rüzgar nasıl? Plaj kum mu? Rüzgarlı olur mu?

06/25/2010 05:58:00

Oooo süper, yavaş yavaş Çeşme'ye gelişler başlamış... Biz de 2 hafta önce kendimizi Çeşme'ye attık ve Eylül'e kadar da burdayız, bir aksilik, bir değişiklik olmazsa... Bu süre de buluştuuuuk buluştuk yoksa hepinizi Katar'a beklerim :))))
Lokasyonumuz: Şifne-Reisdere

06/25/2010 06:01:00

MineAda, Çeşme'nin denizi temizdir, kumdur, plajlar da genelde kumludur, ama taşlı olanı da vardır belki. Rüzgar, hımmm, Çeşme'nin rüzgarı nasıldır; dillere destandır :)) Alaçatı rüzgar sörfü için sayılı merkezlerdendir zaten, ama Ilıca tarafı nispeten daha sakindir, suyu da daha ılıktır. Çoook kabaca, haritayı elinize alıp Yunanistan'a doğru bakarken sol tarafın suyu daha soğuk, rüzgarı daha baskın, sağ taraf daha ılık diyebiliriz mesela... Otel vs hakkında hiçbir fikrim yok yalnız.... Sabah sabah aklıma gelenler de bu kadar :)

06/25/2010 07:41:00

Harika!!!
Elif, Ciftlikkoy'de nerdesiniz? Biz Pirlanta sitesindeyiz...Ciftlikkoy'un son noktasi sanirsam ;))
MineAda, otelde mi kalmayi dusunuyorsunuz? Ev de kiralayabilirsiniz ama genelde sezonluk veya aylik kiralaniyor, kiralar da evlerin kalitesine gore oldukca ucuk...otellere gelince cocukla kalinabilecek en guzel yer Ilica Oteli...2-3 yil once yenilenmisti...sahili fena degil, cocuklar icin de guzel kaydirakli filan alengirli bi havuzu var. Beach club olayina girmek isterseniz de hemen yaninda sakin sayilabilecek bir beach club'i var. Yalniz bahce odalari degil azicik daha fiyatli olan hotel binasindaki odalari daha guzel.
Onun disinda cok alternatif yok maalesef..eger butceniz daha genisceyse Radisson SAS ya da malum Sheraton'da olabilir...diger oteller oldukca vasat..Piril Otel ucuzdur biraz ama deniz kenarinda degil ve cok olumlu seyler duymadim hakkinda...Alacati'daki oteller zati dolmustur coktan, fiyatlari ucuyor zaten yukseklerde.
Deniz konusunda Ilica/Sifne hafta ici uygun olabilir cocuklu aileler icin (hafta sonu adim atilmio)...diger guzel sahilleri beach'ler kapatmis durumda ne yazik ki. Ruzgar Cesme'de pek dinmez ama en cok Alacati'da var tabii...Ciftlikkoy tarafinda kumsallar guzeldir fakat denizi biraz soguktur.
Simdilik aklima gelenler bu kadar MineAda'cim...baska merak ettigin bisey olursa yine yazarsin ;))

06/25/2010 07:43:00

Haa bu arada...oyun grubumuzun bazi uyeleriyle haftaya Cuma Ciftlikkoy'deki Ramos Beach'de olcaz..katilmak isteyen is more than welcome ;)))

06/25/2010 08:58:00

Sağolun arkadaşlar çok detaylı bilgiler vermişsiniz. Ben bunları eşim ile paylaşayım en iyisi. Rüzgar haricinde hepsi çok iyi .

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...