Cesme'de Yazi/Tatili gecirecek olup sosyallesmek isteyenler ses versin pliiz

<12>

Ynt: Cesme'de Yazi/Tatili gecirecek olup sosyallesmek isteyenler ses versin pliiz

06/25/2010 09:39:00

Jatset'çim bilgiler için teşekkür ederiz.Bizde bu sene ilk defa Çiftlik köye gideceğiz. 1 aylığına yazlık tuttuk ordan.Yazlığı tutuğumuzda deniz mevsimi olmadığı için deniz,kumsal nasıldır anlıyamadık tabii.Verdiğin bilgiler iyi oldu bizede..
Rüzgarı çok sert esermi??Oraya giderken yanınıza şunuda mutlaka alın diyeceğin birşey varmı?

Ynt: Cesme'de Yazi/Tatili gecirecek olup sosyallesmek isteyenler ses versin pliiz

06/25/2010 18:05:00

MineAda, ruzgar genelde rahatsiz etmekten cok sicaktan bunalmayi engelliyor Temmuz/Agustos aylarinda..cok dert etmeye gerek yok yani ;)
Elif, Ciftlikkoy'de sert ruzgar genelde Agustos sonunda olabilio tum  Cesme'de oldugu gibi...denizi dedigim gibi biraz soguktur..ama kumsallari cocuklar icin super...oyle ozellikle yanina alman gereken bisey gelmio aklima su anda..yani bildigimiz seyler disinda..bilemedim simdi :q

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...