10 aralık cumartesi

Ynt: 10 aralık cumartesi

11/25/2011 10:48:00

ayşecim...Hava güzel olursa yakında park çok hatta binamızın arka bahçesindede park ve oyun alanı var...Ama şimdiye kadar hep soğuk oldıu....Dans edecekler zaten...Aslında dvdmiz olsa güzel çocuk şarkılarım var...pc den izleyip dinşeyebilirler ama ne kadar verimli olacak denemek gerek...

misscapt...Çocuk tombalasıda fikirler arasındaydı...Hazırlamak için vaktim olurmu bilemediğim için geri plandaydı...Ama süperfikir.Printerin inşallah mızıkçılık yapmaz:)

11/25/2011 11:22:00

http://www.okuloncesiegitim.org/category/marslar şarkılarla ilgili böyle bir sitede var güzel. marşlar şarkılar ninniler. hayvan ve alet sesleri ing. şarkılar. belki faydalanırsınız.

11/25/2011 12:03:00

Doğumgünü şimdiden kutlu olsun Eylül'ün:))) Biz de gelmek isteriz ama hastalıklardan bir türlü kurtulamadık, o zamana kadar umarım toparlanırız , o yüzden kesin birşey diyemiyorum.

11/25/2011 12:03:00

Bu site bizim günlük yaşamımızın bir parçası.oyunlarından oynuyoruz beraber....

aklımda:)

sen gelmeyecekmisin ozalp?

11/25/2011 12:25:00

çok isterim ama ne taraftasınız bilmiyorum hava güzel olursa olmak isteriz.

11/25/2011 13:16:00

Peyipal; Efe beta idi.Umarım birazcık olsun daha iyidir.Çabucak geçsin.İnşallah ozamana kadar toparlarsınız.Sizide gelecek olarak hesap ediyorum.

ozalp: biz tam merkezdeyiz.Ne taraftan gelirsen gel eşit mesafedeyiz.Sigorta hastanesinin tam karşısındayız.açık adres istersen özelden yazarım:)

Yasemincim.Ben sizi gelecek olarak hesap ediyorum.İnşalllah çok yoğun olmazsın.Yoğun olacak olursan da gazihanı da bırakabilirsin.Biz seve seve ilgileniririz.
Buarada ben henüz doğumgünü pastamızı da netleştirmedim...pasta bütçesi babaya ait...:)

11/29/2011 07:42:00

Büşra burayıda göööörrrr

11/29/2011 07:49:00

ilalim sağol, toparlanmaya çalışıyoruz, inş düzeliriz o zamana kadar.

11/29/2011 07:55:00

canım katılmayı çok istiyorum ama biz yılbaşı ve sonlarında haftasonlarıda çalışıbiliyoruz o yüzden sesimi çıkaramadım...ama sizlerle sohbet etmeyide ösledimmm.

11/29/2011 08:31:00

:( benim ayın 7sinde izmirden arkadaşım gelecek ve ne kadar kalacaklar bilmiyorum
eğer dönerlerse gelmeye çalışırız ama siz yinede bizi çorbadan sayın:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...