10 aralık cumartesi

Ynt: 10 aralık cumartesi

11/29/2011 22:00:00

büyük ihtimal katılırız ilalciğim çok isterim gelmeyi

11/29/2011 22:07:00

remlecim inşallah katılabilirsin....

hande yazdım listeye sizide...

12/03/2011 18:24:00

ılal eger bır aksılık olmaz ıse akad ve benıde ekleyebılırsın lısteye bızde cok mutlu oluruz dogrusu boyle bır kıprasma ıcın ama sen bana adresını acık bır sekılde tarıf edersen cok sevınırım.

12/03/2011 20:25:00

sanırım bu grupta bir kaç kişi sürekli görüşüyor hangi semt bilmiyorum ama bende oğluşuma yeni arkadaşlar arıyorum uygun olursa gelmek isterim

12/03/2011 20:35:00

dılekcım bız ara ara sureklı gorusuyoruz ve cok keyflı vakıt gecırıyoruz hem bız hem cocuklar cok eglenıyor o yuzden gelmenızı sıddetle tavsıye ederım eger uygun olursak beraber gıdebılırız o gun bız yakın oturuyoruz cunku ok?

12/03/2011 20:44:00

merhaba dilek
grupta birkaç kişi deyil birçok kişi görüşüyoruz
neredeyse aktif olan tüm anneler :=)

12/04/2011 07:48:00

çok isterim gamze ve remlevebiz inşallah o güne bir aksilik çıkmazsa katılırım.

12/04/2011 13:23:00

gamze ve dilekdeniz sizi de ekledim listeye.....

açıkcası biraz da endişelenmeye başladım.kayınvalidemde konuk davet etmiş.Bloktaki büyükyaş grubu çocukların annesi katılmaz çocuklar gelir düşüncesinde idim sanırım onlarda gelecek...Bizim ev öyle çok büyük değil.hani sığarız ama felaket curcunalı olacak..Benim için sorun yok.Biz şimdiye kadar Eylüle böyle büyük bir parti yapmadık.Büyük ve bol çocuklu olacağı için ben çok mutluyum.Endişem misafirlerimizle gerektiğince ilgilenememekten, yana....Birde ara ara hep söylemişimdir,bizim evin döküklüğünü:)Duvarlarda Eylülün sanatsal çalışmalarından dolayıda çekinmekteyim....

Şimdiden kusura bakmayın:)Açık açık yazdım ama inanın uykularımı kaçırır oldu bu konular....

Ben hep birarada olacağımız için heyecanlı ve çok mutluyum....ogün bizimle olacağımız kutlamamıza neşe katacağınız için de tek tek teşekkür ederim...

Ayrıca hazılıkları yarın itibari le toparlamaya başlacağım.Katılımcı listesini,menümüzü yayınlar açık adresimizide tek tek mesajlarım.Ev çok merkezi bir yerde sigorta hastanesinin karşısı,Ulaşım sorunu olmaz.

Sizi seviyorum....

12/04/2011 14:14:00

İlalciğim bence sen iki ayrı gün kutlama yap :)) Bir nurti analarıyla bir de blogun analarıyla :))

12/04/2011 14:17:00

Çok teşekkür ederim ilal. Ben açıkçası biraz çekiniyorum sizlerle ilk tanışmada ev ortamına girmeye... dışarda bir görüşme olsaydı daha rahat ederdim sanırım ama yinede gelmeyi çok isterim oğluşum şuan biraz rahatsız haftasonuna kadar tamamen iyileşirse gelmem daha rahat olur birde ben antalyalı olmadığım için çok fazla lara dışında bir yere gitmedim gerçi bunu daha sonra detaylı görüşürüz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...