10 aralık cumartesi

Ynt: 10 aralık cumartesi

12/04/2011 14:24:00

İlal, yoğun bi gündem desene,yapabileceğimiz bişiy olursa söyle lütfen,

bu arada konuklar zaten kaynaşırlar, sen dert etme, günün keyfini çıkar, Eylül sorun çıkarmasın yeter...

12/04/2011 16:07:00

yeşilim düşünmedim değil....Şimdi bloktakilere desem ki sizinlede şugün kutlayalım ,diyemem ki...muhtemelen yorma bir daha kendini deyip kabul etmeyeceklerdir.Zaten asıl sorun k.v. nin davet ettiklerinde:) mesela büyük yaş grubu bile olsa üçüzleri ile çıkıp gelecek:))))Eşimin yengesi...akşamda aile kutlaması ile devam edeceğiz.Servise ve akşam yemeğine yardım edecek düşüncesi ile çağırmış.

Dilekdeniz, ev ortamında belki dışardan daha rahat olur...Bizim annelerimiz sıcacıktır hemen sarar sarmalar seni....ulaşım laradanda çok rahat

Becanim Eylül böyle toplantılarda oyuncaklarını paylaşmak konusunda dert çıkarmaz...Uyku saatinde biraz arıza yapar.Bu hafta onu kampa sokacağım.Gündüz uykusu uyutmayacağım.Birde misscapte görmüş olduk,3 kız olmuyor dört olmalı...Ortada biri paylaşılmıyor:)bu sayıya dikkat edeceğim...Gerçi tüm sevdiği arkadaşları olacak nasıl olacak bakalım.

12/04/2011 23:38:00

İlalcim ben şaka yaptım sen rahat ol lütfen. Hallederiz yahu sankib izim duvarlarımızı çok farksız,çocuklar boyuyor işte :) Biz kaynaşırız da sığışırız da sen rahat ol takma kafana artık hiç birimiz yabancı değiliz ne de olsa.

12/04/2011 23:56:00

1-misscapt-bennu
2-pisiko-ada :)
3-Yeşilanne- tenten
4-Remlevebiz ve kuzusu ?
5-becanim -ela
6-hande-can
7-ozalp ve kuzusu
8-gamze-akad
9-dilek-deniz
10-ayşe-yiğit
11-peyipal-efe ?
12-ysm-kuzuları?

13-duygu-nil-selin-
14-didem -nazenin                     başka bir grup anne arkadaşlarımız
15-mehlika-boğaç ?

16-sinem- simla
17-demet-tuna ve ceylin                  kuzenler

18-süheyla- yaren
19-veda-burçak,başak,idilsu                                    bloktakiler
20-huriye abla -ali-uğur
21-hatice-ışıl
22-eda,barış,murat (iyi ki anneleri çalışıyor  :)

23-sergül-süleyman
24-Ayten yenge ve üçüzler

25-büşra-sıla?

Davetli listesi,atladığım varsa lütfen eklesin...:)

12/05/2011 00:34:00

1.kısır
2.ıspanak rulosu
3.Sevimli  patates civcivler
4.Peynirli börek
5.Avakado soslu uğur böceği kanepeler.
6.Tarhana çorbası
7.havuçlu ve çikolatalı truff
8.ıslak kurabiye.
9.simit kurabiye
 ve pastamız...

Çocukların ilgisini çeksin de yesinler diye renkli tarifler arayışına girdim.Başka ne yapayım sizde fikir verin bana.....

Ayrıca pinata olayını oylamaya açıyorum...Fena kafam karışmış durumda yapalım ve yapmayalım diyenler parmak kaldırsın lütfen....

12/05/2011 07:05:00

tatlıları iptal et bence çünkü pasta var zaten. tuzluda 2 çeşit yeter gibi ama misafirin çokmuş akşama da var diosun. halihazırda olsun diyorsan bilmem ben:)

12/05/2011 10:09:00

İlal canım, ben gelemiyeceğim ne yazık ki haftasonlarıda çalışıyorum buaralar böyle...bol bol eğlenin,mutlu yıllar kuzuya.

12/05/2011 10:56:00

büşracım sağlık olsun.Fırsatın olacak olursa mutlaka uğra.....

Pinata diyorum ne yapsak diyorum.Yapsak mı yapmasakmı? oylayalım....Benim için hazırlamasında sorun yok.ama Yeşilannem çok sağlıklı bulmadığını belirtmişti....ne dersiniz?

12/05/2011 12:56:00

İlalll ben yeni gördüm ;(

12/05/2011 13:00:00

İlalcim ben aşure de getirmeyi düşünüyorum. Pinatayı psikolojik olarak sağlıksız buluyorum. Çocukları ve özellikle çocukların bilinçaltını, şiddete vurmaya,istediklerini elde etmekiçin mutlaka fiziksel bir güce sevkeden yanlış bir oyun olarak düşünüyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...