Ankara'da anne sütünü paylaşmak isteyen?

<123456>
10/04/2011 21:38:00

Sağdığınız sütlerle Kuzey bebeğin süt annesi olmak ister misiniz? Poşetler fazla fazla bizden, sütler sizden...

Ynt: Ankara'da anne sütünü paylaşmak isteyen?

10/05/2011 08:35:00

Nasıl sevindim şimdi ben :) Nasıl ulaşabilirim size? Pompa sorun değil, iki tane var elimde şu an, birsini size veririm. Çiftli üstelik, çok vaktinizi de almaz. Hangi semttesiniz? Ne diyeceğimi bilemiyorum, heyecanlandım, sevindim... Hay Allah =oD 

10/05/2011 14:23:00

:))) Yaşasınnn, haydi buluşun, kaynaşın... Ankara'daki ilk süt anneler siz olun.

Bol süt diliyorum ve anne sütüyle büyüyen bebekler...

10/05/2011 14:29:00

:) Çok teşekkür ederim :)
Yarın buluşuyoruz, pompalar, süt poşetleri hazır...
Yaşasın Anne Sütü =oD

10/05/2011 14:30:00

:)))) Beni nasıl duygulandırdınız anlatamam... Bana teşekkür etmeyin bütün alkışlar size:)

10/05/2011 14:32:00

Bizde bir süt sülale var, görseniz şaşırırsınız, acayip kalabalık:)))) Süt dede, süt teyzeler, süt anneanne, süt baba, süt anneyi zaten saymıyorum. Aile büyüyor resmen

10/05/2011 14:34:00

Bu arada www.markaanne.com'da Anne  Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar başlığı açılacak. O zaman yorumlarınızı oraya da bekliyorum. Biraz kalabalıklaşınca Ankara'da toplanır "Anne Sütü Taşımacılık AŞ"yi konuşuruz:))))

10/05/2011 14:39:00

Süper fikir :) 
Hayır nasıl kızıyorum kendime, neden daha önce aklıma gelmedi bu çözüm de bebeğimi yapay formül mamalara gark ettim diye anlatamam... 
Sevinçten içim içime sığmıyor. Olanları anneme anlatamadım sulu gözlülüğüm yüzünden, hıçkırıklara dönüştü sonra duygular...
Ben bu konuda yapılacak her türlü girişime varım, sütüm olmasa da yüreğimle, bedenimle, ruhumla destekliyorum anne sütü verenleri, talep edenleri, çaba sarfedenleri...
Tekrar teşekkürler ;)

10/05/2011 14:42:00

ay Firuzaaaannnn okudum ve tüylerim diken diken oldu resmen.Allah senden razı olsun canım yaaaa.keşke emzirsem bende verirdim noolcak helali hoş olsun yarasın afiyet olsun Kuzey bebeğe :))

10/05/2011 14:45:00

Harikasın,

Bu duygusal çılgınlık devam edecek, bebeğine o sütleri her içirişinde ama eksik olmasın sakın. Süper duygular bunlar. 

Unutmadan, sütü nasıl ısıtacağınızı biliyor musunuz?

10/05/2011 14:45:00

Harikasın,

Bu duygusal çılgınlık devam edecek, bebeğine o sütleri her içirişinde ama eksik olmasın sakın. Süper duygular bunlar. 

Unutmadan, sütü nasıl ısıtacağınızı biliyor musunuz?

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...