Ankara'da anne sütünü paylaşmak isteyen?

Ynt: Ankara'da anne sütünü paylaşmak isteyen?

10/05/2011 19:40:00

@xeinep yaşamkent hangi şehirde?

10/05/2011 19:40:00

Oğlumu emziriyorum, şimdi ek gıdaya da başladık, buzluktakiler pek tüketilemiyor. Ben de zamanı geçmeden birine ulaştırabilirsem çok mutlu olurum. 

10/05/2011 19:41:00

Ankara yaşamkent

10/05/2011 19:41:00

inşallah herkesin bebeği anne sütüyle büyür artık

10/05/2011 20:03:00

Arkadaslar ben de simdi geldim eve. Yogun olarak Mart ve Nisan aylarinda sagmisim. Maalesef Mart ayinda olanlar cope gidecek ama Nisanlari hala kullanabiliriz sanirim. Doyuk ben de Aydinlikevler'de oturuyorum yakiniz. Bir baska arkadas daha mesaj atmis sutleri size verebilirim.

10/05/2011 20:43:00

deniz_umut sen de mi Samsun'dasın? Samsun'daki anneler ayrı bir sayfa açalım, daha şuurlu olur benim için:))) Herkese nerde oturuyorsun diye soruyorum, bazılarınıza 2 kere soruyorum, sürmenaj oldum:)))

10/05/2011 20:44:00

Ankara'daki anne sütü ihtiyacı olan arkadaşa ilettimxeinep

10/05/2011 23:24:00

Ay çok duygulandım ağladım yanaklarım ıslak ıslak şimdi.. İlk zamanlar benim sütüm çok boldu ve bunu teklif etmeyi düşündüm defalarca. Kimse kabul etmez diye utandım söylemeye.. Üşendiğimden sağıp dolaba da koyamadım bir zamandan sonra. Şimdi ise kendi kızıma bile yetmiyor, azaldı iyice. Kompostu falan içiyorum yeniden artsın diye. İnşallah artar. Keşke olsa da sağsam verseydim ben de..
Ay hala ağlayasım geliyor sütüne kavuşacak o bebekleri düşündükçe. İyilik meleği annelerim benim.
Zeynep, Uras da sen de iyisiniz değil mi? Geçti değil mi sıkıntılarınız..
Huzur içinde gidiyorum uyumaya...

10/05/2011 23:57:00

gecenin bir yarısı uykum kaçtı.oturdum okudum yazılanları ...ve gözyaşlarımı tutamıyorum.tanıdıklarım var yazanlardan
fee ( ne kadar iyi yüreklisin...seni tanıdıgıma bi kez daha sevindim.)
doyuk( daha önce neden düşünemedim diye kızdım kendime...üzgünüm çok :....(
ve cece ( benim de sütüm az ....geceleri mama ile destekliyorum....umarım bebekler doğal süte kavuşurlar...)

medela göğüs pompam var ( birinden ödünç almıştım.mayıs 2012 ye  kadar doğum iznim var.sağmayı düşünmediğimden geri vermeyi düşünüyordum...)

yarın sabah ilk iş süt sağacağım ....umarım çok süt çıkar...buzluğum da boş...dolması için elimden geleni yapacağım....

annelik çok güzel bir duygu beeeeeeeeee :)iyiki anne olmuşum

10/06/2011 06:26:00

denız umut sanırım nısan ayındakılerı bu ay tuketmelıyız öyle degıl mı?bı aksam ustu musaıt oldugunda alabılırım sütleri bi koşu :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...