bu kitabı arıyorum elinde olan varmı ?

07/26/2012 22:29:00

arkadaşlar zana muhsen in yazmış olduğu : "Nadia' ya sözüm var " adlı kitabı arıyorum.Elinde olan ödünç vermek isteyen , satmak isteyen (tercihimdir) varmı .Eski bir kitap olduğu için internet sitelerinde satışta yok. yazarın ilk kitabını okudum.Onun devamı olan bu kitabı da okumayı çok istiyorum. 

Ayrıca kitaplar hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz. Mümkün olan okusun derim.Beni çok etkiledi ilk kitap ( Annemi Bir Kez Daha Görsem ) Şimdi 2.sini arıyorum. Bilen varsa lütfen bi el atsın :)

http://www.nadirkitap.com/nadia-ya-sozum-var-zana-muhsen-kitap33348.html ;

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=3156&sa=115560481  buda ilk kitap. Bunun 2.eli mecvut (nadirkitap ta ) ama diğeri yok maalesef 

Ynt: bu kitabı arıyorum elinde olan varmı ?

07/26/2012 22:35:00

nadirkitap.com da bi satıcıda var ama 50 tl yazıyor .bu ne ya anlamadım ? çok mu soran var acaba :(( 

07/27/2012 04:31:00

artık yayınlanmayan bi kıtapsa 50 olabılır tabi.ama sahafta 2 tlye de bulmak olası.bakayım gidince sahaflara..

07/27/2012 07:06:00

canım çok sevinirim. yukarda yazdığım nadirkitap.com da da sahaflar satıyor.2.el yani .eski bir kitap basılmıyordur muhtemelen ama yinede bu fiyat çok fazla geldi. Çok teşekkür ederim. 

07/27/2012 07:16:00

Bende de 1.var canım.Yana yakıla 2.yi arıyorum bakalım. Bir tane bile bulsak dönüşümlü okuruz.

07/27/2012 07:17:00

nadir kıtap sahaf gezmeye üşenen zengın kitap severler için canım bence,geçen kocamın dedesi 61 tarıhlı bı kıtap ıstedı, 50 tl fılandı buralarda,ben 8 tlye aldım mesela..

bakarım gidince..

07/27/2012 07:23:00

Süpersin denizcim yaa. 4 kulakla haberlerini bekliycem :) Antalyaya geldiğimde bende gitmeye çalışıyorum ama eşimle mümkün olmuyor.Kendisi okumak yerine izlemeyi sever de :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...