YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 09:05:00

Gideriz valla Özlem :))))
Antep te arkadaşlarımın kardeşleri okuyor. Onlarda çok beğenmişler öğrenci olmalarına rağmen. Onların beklentileri hep farklıdır ya :) normal olarak :))
ama yemekleri hele o kuru.......... offff ya söylemeye bile dilim varmıyor :( ağzım sulandı :((((((

Özlem eşin bizim içinde getirirmi antepten bundan sonra :D:D:D:D:D

02/23/2012 09:06:00

Sen de seversin o zaman Özlemim, o getirdiği şeyleri yiye yiye dobiş oluyo insan burda, kötü tarafı da bu, bir düşün Antepte hamile olmak nasıl bişey :)))

02/23/2012 09:12:00

herkese günaydın:)mesai başlaşmış çoktan burda.işte olanlara kolay gelsin,evde olanlara iyi dinlenmeler:)gaziantep gerçekten çok güzelmiş,görülesi bir yer olarak listemizde:)

02/23/2012 09:18:00

Günaydın Duygu, seni de bekleriz, eşin nerede görevliydi?

Kızlar farkettiyseniz çok rahat yazıyorum ben bugün, uzunca bir boşluğum vardı da freeyim o sebeple :)))

02/23/2012 09:22:00

eşim Vanda maalesef:(,depremden sonra zaten hasta patlaması yaşıyorlar uzun süre izin mizin hepsi sıkıntılı.ama inşallah mecburi bitince acısını çıkartıcaz:)

02/23/2012 09:28:00

Allah tez zamanda kavuştursun sizi, bakın işte adam yıllarını vermiş okumuş uğraşmış evlenmeye birara fırsat bulmuş ama tadını çıkarttırmamışlar tabi, hamile eşini geride bırakıp mecburiyetten mecburiye gitmiş, o kadar çok örnek varki böyle, birkaç meslek grubu daha var bu durumları yaşayan ama kimseye drlara yapıldığı kadar haksızlık yapılmıyor, yapılmasında zaten...
Bişeyler daha yazıyordum sonra Duygucum üzülür belki diye vazgeçtim, gaza gelmeyeyim yine :)))))))

02/23/2012 09:33:00

Aman özlemim sorma tatlı getirme diyorum özellikle

Ama ben yerim oğlum yer diyor :)

Nese benim ki pek meraklı özel ahbapları bile var her sehirde. Tereyağı yumurta peynir salça aklına be gelirse. Trabzon Diyarbakır antep izmir. Ohooo hiç merak etme :)).

Duygu günaydın canım.

02/23/2012 09:35:00

.

02/23/2012 09:35:00

yok çok haklısın,emin ol bunların bin katını biz her gün telefonda konuşuyoruz.6 yıl okul,5 yıl asistanlık 1 yıl uzmanlık derken ömrü geçiyor doktorların.hepside ayrı stresli dönemler.asistanlığı sıkıntılıydı,çok yoğun ve stresli.asistanlığı bitti 10 gün sonra evlendik,2 ay sonra işte mecburi hizmet çıktı ve vana gitti,eş durumu tayin mümkün değil,ben üniversitede ingilizce okutmanı olarak çalışıyorum ama kabul olmadı.zaten balayından döndükten 3 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim:)eşin kadın doğumcuda olsa olacak olan oluyor:):).böyle işte şimdi o orda 9.-10.doğumunu yapan daha 20-30lu yaşlarda kadınlarla boğuşuyor,kan bankası yok,malzeme yok,yoğun bakım yok,şaka gibi!bazen diyor zaten tekel büfesi açsaydım bu kadar yıl okuyana kadar en azından cebime giren para belli olurdu bu çileyide çekmezdim,kafamda saç kalırdı diye:)

02/23/2012 09:38:00

ya giriyorum dayanamayıp tekrar çıkıyorum yine girdim...hala ANTEPP mevzusu,çok kötüsünüz ya,yemekleri gözümün önünden şerit gibi geçiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Aloooo hamileyiz burda :) :) :)  şaka şaka :) :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...