YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 13:14:00

bence bir kez daha düşün:)ilk olsa tamamda,bir çocuğun üzerine bir ikiz,bilmemki zor sanki:)

hani biz neler çektirdik anneme hatırlıyorumda:):)güzel olmasına güzelde:)

02/23/2012 13:16:00

kızlar ya muhabbeti takip etmeden ortaya dalıcam ama bişiy sorucam size...

hamileyken ciğer yenmezmı? yenirse ne olur???

02/23/2012 13:16:00

ay olsun ya)) cok isterim vallahi)) ben hep ikizim olsun istiyodum cocukken)

02/23/2012 13:18:00

Ayşenazcım, sana cevap vermediler mi daha :))) Kızcağız deminden beri soruyor :) Çiger yenir mi kızlarrrrrr, bende çok severim ama yemedim. Sakatat çok yararlı değil diye duydum. Doktoruma da sormak hiç aklıma gelmedi. O yüzden ben net birşey söyleyemiyeceğim. Ama ben yemiyorum.

02/23/2012 13:20:00

merhaba arkadaşlar. işlerim yoğundu anca selam verebildim. Aysenaz ciğer yenir bence. ben tutulmaz diye biliyorum biri pişirsin sen ye. demir almış olursun bol bol.

02/23/2012 13:20:00

Selamlar güzeller ben geldimmm :) bugün akşam için hazırlık vardı ondan geciktim, kontrolüm 18:45' te :')

Tüm gece uyumadım desem yeridir.. sabah sabah tam dalmışım; telefonum çaldı ve can sıkmakta usta olan biri rüyasında çocuğumun doğduğunu ve boğazında yeşil erikle boğulduğunu söyledi... Deli gibi ağladım! Sinirlerim öyle bozuldu ki anlatamam :'((( ki bu rüya olayı da 1 değil 2 değil... bıktırdı artık! bu sefer postayı koydum, kimin kalbi kırılırsa kim küserse küssün umrumda değil..

Neyse sizin de canınızı sıkmayayım, herkeşler iyidir umarımmm :))))

02/23/2012 13:21:00

Yook yanlış anladın sen duyguu :) Ben tekrar düşünmüyorum zaten 2 tane yeter bana :)) 

Aysel ve senin için söylemiştim ikiz istiyoruz dediniz ya :)) Belki sizin ikinci bebişler ikiz olur diye :)))

Hülyacım valla ciğer konusunda pek bilgim yok öyle şeyler yemediğim için :)) Ama ete çıplak elle dokunmamak gerektiğini duymuştum sadece...

02/23/2012 13:22:00

ciger yenir diye biliyom ben. ama bende hoslanmadigim icin yemedim

02/23/2012 13:24:00

Ayşegül kusura bakma ama manyak  mı o kişi..... Ay nasıl sinirlendim yaaaaa, bakma sen ona çıkar aklından.  Bebeğin gayet iyi kuşum. Bugün göreceksin zaten. Güzel haberler alacaksın.

Bana da bir kötü örnekler veren oldu başta. Ama direk söyledim anlatmayın etkileniyorum diye. Hiç mi düşünüyorlar yaa?

02/23/2012 13:26:00

Ayşegülcüm kusura bakma ama manyak mı o kişi? Ay nasıl sinirlendim yaaa, bu hamile birine anlatılacak bir rüya mı yani. takma sen sakın. Bebeğin gayet iyi, bugün de göreceksin zaten canım. Bana da bir sürü kötü hikayeler anlatmak isteyen oluyor ama dinlemiyorum. İster istemez etkileniyorsun çünkü :((

Dilekçim hoşgeldin canım, merak etmiştik seni.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...