YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 13:28:00

Ayşegülcüm sen daha gitmedin mi doktora bizde senden haber gelecek diye bekliyoruz :))

Kusura bakma ama hakikaten de densizlik etmiş yaniii ... Sabah sabah hamile kadına anlatılacak şeymi bu yaa... Posta koymakla iyi etmişsin bencede. Mümkünse doğuma kadar muhatap olma sen o arkadaşınla :))  
Sen sıkma canını kızını sağlıklı birşekilde alacaksın kucağına... 

02/23/2012 13:28:00

ya bende yiyesimden değil...kansızım diye annem yapmış...evde menüde o vardı düşünmeden yedim...ama az yedim...yaw korkayımmı yedim diye...çok telaş ettim yahu......

02/23/2012 13:29:00

ciğer yenir diye biliyorum bende,kan yapar hem,ben yiyiyorum:)gerçi bu hamilelikte huy değiştirdim resmen hani aş erme falan çok inanmamda öyle şeylere,28 yaşına kadar ağzıma kokoreç sürmedim,görüntüsü kokusuna dayanamazdım,bir kokoreç yedim bir akşam anlatamam:)2.ye cesaret edemedim ama hani şu an olsa nasıl yerim:)midye zararlı ama yememek gerekiyor.

02/23/2012 13:30:00

ya nasıl biriymişte böyle bir rüyayı anlatmış üstelik hamile birine ve onun bebeğiyle ilgili...kesin hasta bir aklı var bunun...Allahım yardım etsin...

valla canım üzülme sadece bir rüya sonuçta...hayra yor hayır olsun İnşallah...güzel düşün güzelce dualarını et...Allahm sağlıkla kavuştursun İnşallah...

02/23/2012 13:36:00

Valla kızlar sormayın, öyle böyle değil.. Acaip derecede moralim bozuldu.. Sinirden deli gibi ağladım annem de anlamadı neden ağladığımı..

Ah bunu anlatan arkadaşım olsa dicem ama hiç bir arkadaşım böyle birşey yapmaz... :'( Artık söyleyecek bir kelime bulamıyorum o kişiye... Hamileliğim boyunca en çok canımı sıkan şahıs!

Neyse, ben yine de hayra yoruyorum... Ama anlattığı halini yaşamışım gibi de gözümün önünde sürekli..

Siz siz olun baktınız böyle densizlik yapanlar oluyor, anında susturun.. yoksa sonu iyi olmuyor işte.. :(

02/23/2012 13:46:00

merhabalar "ayçi"sanırım adında "ayşegül":) içindeki kötülüğü zapt edemeyen kişiler her zaman olabilir çevremizde,üzülmende çok doğal,ama şöyle düşün sen bu kötü anıyı bir günde belki 3-5 saatte olsa atlatabiliceksin,yarına  unutmuş olarak uyanacaksın.o kişi bu kötülükle yaşamak zorunda ömrünün sonuna kadar.o yüzden canını sıkma.bir daha böyle birşey yaşanırsada bir hamileye böyle bir rüya anlatmakla,negatif olmakla ne geçiyor eline diye sor bence,muhtemelen sert bir tepki vericektir; rüya diye anlattımda,niyetim kötü olsada,ne var bunda canım da,aaa üstüme iyilik sağlık da bilmem ne,ama inan mesajıda alıcaktır.bazı insanlar haddini aşmadığı sürece haddinin ne olduğunu bilmez,buda onlardan biri.

02/23/2012 13:47:00

AYsegulcum bos ver heyatim... senin bebisin iyi guzel) bi sey olmuycak ALLAHİN İZNİYLE... sıkma canını sen güzelim benim... 

02/23/2012 14:13:00

Merhaba kızlar;
Kusura bakmayın sayfayı açar açmaz Ayşegülün rüya olayıyla karşılaşınca kim napıyor sohbet ne minvalde gelişmiş hiççç okumadım dilek bu olaya dalıyorum.
Ayşegülcüm canım kuzum benim.  Hiç sıkma canım kendini... Biz buna şuursuzlık diyoruz tatlım. Bu bir biliçaltı rüyası ve arkadaşın duyguları karışmış... Kendisi şuursuz olduğu için ne dediğinin ne yaşadığının da farkın da değil herhalde... Aslında onun hayatına ve seninle ilgili durumuna bakmak lazım bu rüyayı analiz etmek için yani bi tanem güzelim benim üzülme bu rüya seninle ilgili değil tamamiyle o kişiyle ilgili bir durumu yansıtıyor.
Kişi de densiz olunca gelip sana anlatıyor şuursuzca işte... Oh iyi yapmışsın ağzının payını da verdiysen içim soğudu acık. Çok sinirlendim çünkü. 
Sen şimdi güzelce hazırlan git druma Masalınla buluş tatlım...  Bak ne güzel kızını göreceksin bu gün:))) Herşey yolunda bitanem sen hiç sıkma canını... 

02/23/2012 14:15:00

Duygucum haklısın.. sabrettim ama sabrım taştı artık.. Ben üzüleceğime bana bulaşanlar üzülsün ;)

Aysellllcimm :) canım yaaa, kız sen ne zaman doğurcan bak seni bekliyorum he :)))

Tamam takmıyorum kafama, Allahından bulsunlar..

02/23/2012 14:16:00

Doğru söylüyorsun Handecim. Benim de etrafımdakiler hayatın bitti, artık o seni yönetecek, uyku olayın bitti, asıl biraz büyüsün bak o zaman zorlukları başlayacak gibi bir sürü cümle kuruyorlar:((( Tabiki evladın için tüm zahmetlere katlanırsın ama insanın gözü korkuyor. Herşeyden önce yetememekten korkuyor :((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...