YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 14:17:00

Kızlarrrr baksanıza yaaa, Jujube'nin çok uygun elbileri var e-bebek te. Belki kızlarınıza almak istersiniz. Ben bu pembe elbiseye bayıldımmmm....

http://www.e-bebek.com/etek_ve_elbise/jujube/jujube_elbise/JUB-1710A00

02/23/2012 14:22:00

1- o şahıs gerçekten densizlik etmiş
2- tersine çıkar boşver
3- hayra yor her zaman tatlım
4- iyi düşün iyi olsun Masalcım gayet sağlıklı bir bebiş.
5- öptüm seni şeker:)

02/23/2012 14:26:00

Yoncamm, handecimm dilekcimmm sağolun valla moral verdiniz sizde.. Benim nette sorun mu var nedir, geç geliyo yazdıklarınız :/

Ben kızıma odaklandım şimdi, akşamı bekliyorum hevesle :)

iyiki varsınız yaaaaaaaaaaaaaaaa :*

02/23/2012 14:39:00

Banucum ara ara geri dönüp okuyorum, sonra yazıyoorum geç girince muhabbet baya ilerlemiş... Tatlım tiyatro da benim sorumlusu olduğum birimin raporlarını istemiş sahne direktörlüğü, sabahtan beri onları yazıyorum o yüzden giremedim bu saat oldu. Neyseki bitirdim, eşim gönderecek araçla tiyatroya, malum ben bu gün yarın çıkamıyorum. TRT nin bir belgesel işi vardı seslendirmesini ben yapıyorum onun da metinleri hazırmış yarın için dublaj dediler:((( Eşim de hayatta çıkamazsın yarın bi yere üç gün istirahat verdi drun sana şaşırdınmı sen dedi. Onu organize etmeye çalışıyoruz. Yarın ekip alet edevatla eve gelecek bizim evde yapacağız seslendirmeyi... Çok komik:)) Yarın kızımla birlikte evimiz de dublaj yapacağız:))) İyiyim yani Banucuğum merak etme... Yuvarlanıyorum evin içinde işte.......:)))

02/23/2012 14:42:00

Aysegul bosver luzumsuzu. Rüyalar tersine çıkarmış de.

Yoncacim lütfen evde kal dikkat et kendine

02/23/2012 14:46:00

AYŞEGÜL boşver cnm kafaya takma,zaten o kişi kimse iyi niyetli olsa bunu sana zaten anlatmazdı,hakkatten densizin tekiymiş...sakın böyle şeyleri kafaya takıpta üzülme

02/23/2012 14:46:00

Ayy Yoncaaamm, evde ses kaydımı :))) Bi fırlamalık geldi aklıma, du ben seni sürekli arayayım da bi kayıt yaptırmayayım hihi :))) tamam tamam şaka yapmıcam bişi :'))

Ama evet eşin doğru söylüyor istirahate dikkaayytt ;))

Özlemcimmm fundacımm sağolun, valla yazdım burda da rahatladım. ister istemez fena takmışım.. Allahından bulasıca!

02/23/2012 15:05:00

Aaaaa eşin haklı Yoncacım, çıkma tabiki. Yerim ben senin kızını :) Nasıl bir sevgi bu yaa, daha elimize almadan bu kadar içimiz çoşuyor. Ben kafayı yemekten korkuyorum :)) Şuan deli gibi tepikliyor, bense zevkten dört köşe olmuş yüüzmde tebessüm size yazıyorum :))

Yoncacım seslendirme yapıyorsan eğer ses tonun ne güzeldir senin :)) Güzel Şarkı da söylersin sen :))

02/23/2012 15:07:00

Ah Handecim yaa hislerime tercüman olmuşsun resmen :) Demekki herkes aynı endişeleri yaşıyor :)) Bende senin gibi düşünüyorum umarım uygulayabiliriz :))

02/23/2012 15:14:00

Ayşegüllll BEN SENİ YERİM:)))

Özlemciğim çok dikkat ediyorum tatlım endişelenme... Dün biraz ağrım da oldu kasıklarımda hafiften tırsmadım dersem yalan olur... Ama bu gün sadece biraz hassasiyet var:))) Senin de olmuşmuydu sonrasında?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...