YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 15:15:00

Bende seni ve Masal' ını yerimmmmmmmmmmm :))))

aman ağrılar oldumu uzanın dinlenin :*

02/23/2012 15:19:00

Oldu yoncacim. Sadece tuvalete ve yemeğe kalk dedi drum bana

02/23/2012 15:25:00

Kızlar sabahtan beri basım ağrıyordu ama su saatler inanılmaz arttı. Parol icsem mı acaba?

02/23/2012 15:25:00

hoşgldin Hülya' mm :)

Allah işini layıkıyla yapan tümmm doktorlarımıza sabır versin ve yardım etsin :))

Çok ağrıyorsa iç bence Özlem' cim. Karanlık bir odada yat dinlen. Ya da gözlerinin üzerini kapat bişeyle dinlen.. geçmiş olsun :(

02/23/2012 15:28:00

benim bebiş bi ara sakindi. yine haraketlendi ya)))

02/23/2012 15:33:00

ben kapatıyorum arkadaşlar herkese iyi akşamlar.

02/23/2012 15:34:00

Ayşegül bak kimsenin haberi yoktu burdan açıklayalım... Özlemde merak ediyordu bir MASAL da benden geliyor kızlar:)))
Biz ikinci bir isim daha düşünüyoruz ben DERİN istiyorum eşim itiraz ediyor. İkinci ismini o koyucakmış. Korkuyorummmmm!!!!!:))) Ben hamileliğimi ilk öğrendiğim günlerde bir rüya görmüştüm kızlar çok etkili bir rüyaydı. Kızımı gördüm ve kız gelecek diye uyandım. İsmini de rüyamda koydum. Hani bilen arkadaşlar biliyor bu bebek bize bir mucizeyle  acı kayıpların ardından geldi. Bu yüzden olsa gerek rüyam da kimse karışamaz kızımın adını ben koyucam o benim bu hayatdaki masalım, gelişi mucizedir diyordum Acaip etkileyiciydi bütün aileyi dizmişim önüme...

Eşimin ailesinde de iki tane kız torun var. Gönüllerinden erkek geçiyor hissediyorum ama ben hep içten içe o rüyanın etkisiyle kız olacak diye düşünüyorum neyse cinsiyeti belli oldu adı da MASAL oldu. Bakalım kocacığım ikinci isim düşünüyor şimdi harıl harıl... Derin ismine ağır posta koydu. Bi tane daha doğur onun adını DERİN koy diyor. Çok mızıkçısın iki ismi de sen koyamazsın diyor. Ama ikinci ismi ne olursa olsun MASAL diyeceğim kızıma...:))) Bu da böyle işte... Bir Masal doğacak sonra ikincisi doğacak... :)

02/23/2012 15:44:00

Yoncacim ağlattın beni:( hayırlısı ile gelsin inşallah Masal'in. Cokkk güzel bir isim.

Umarım Masal'inin hayatı boyunca çok güzel hikayeleri olur, hatta hepimizin

evlatlarının.

02/23/2012 16:02:00

amanınnn, sanırım pot kırdım :'(( Özür dilerim Yoncam inan hiç aklıma bile gelmedi :( çok çok çok özür dilerim :'((((

Bende kaçıyorum şimdi hazırlanıp Masal' ımı görmeye gideceğim :)

iyi akşamlaaaaaaaar :*

02/23/2012 16:13:00

Ay ağlama tatlım, ağlama Banucum, ya da ağla ya güzel gözyaşıdır onlar. İnşalalh hepsi sağlıkla gelecekler kendi hayatlarının masallarını kendileri yazacaklar bizde elelrinden tutacağız, kanatlarımızın altında büyüyecek bizide büyütecekler:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...