YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 16:16:00

Yok be Ayşegülüm ne güzel oldu işte birlikte haber vermiş olduk. Ben Ayşegül' e daha önce çıtlatmıştım da, küçük sırrımız olarak içimizde saklıyorduk:))) Kızlar erkek olsaydı ses etmiycektim. Güzel oldu teyzesi bak ne güzel iyi bir zamanlamayla birlikte söylemiş olduk:)))))

02/23/2012 16:30:00

Oooo sayfalar almış basını gitmiş :)) bense anca gelebildim :)) yoncacim hayırlı olsun o halde senin de Masalın cok güzel bı isim, anlatımın ayrı bı güzel :)) darısı biz isim bulmayan bulamayanların basına :))

Bu arada dinlen mutlaka zorlama kendini Yoncam... Kızlar genel anlamda herkes iyi maşallah hoşluğa giz attım. Aysegul o malum kisiye birsey söylemek isterdim ama burda yazılacak türden bisi değil maalesef !! Hanımlar kabalığımı affedin ama içimden baska türlüsü gelmedi !!

hepinizi seviyorum ve kocamaaaannn öpüyorum 

Benim mesai bitimi geldi birazdan kaybolurum ama aksama gelmeye çalışırım inşallah ;) gorusemeZsek eğer herkes kendine ve bebisine iyi baksın :)) Hülyanın deyimi ile hem içerdekilere ;)))

02/23/2012 16:49:00

Neşecimmmm tsk ederim:)))

Ben pek yatamıyorum evde de hareketsiz durmak filan zor ha bire bi ayaklanıyorum maalesef, ama Özlem de yazmış dr ona yatak tuvalet demiş sadece... Ben dün baya yemekler yaptım sofralar kurdum kaldırdım, ortalık topladım filan yani, akşamda bi ağrı, ödüm koptu tabii, bu gün uslu duruyorum:))))

02/23/2012 17:01:00

Yoncam ne güzel anlatmışsın MASAL'ını... Ömrü gülümseyerek anlatacağı masallarla dolu olsun kızının...

Demek sizinde Ayşegülün kızıyla adaş oldular :) Banuylada bizim Duru'larımız adaş... 
Ayşegülcüm gelince haber ver bize

02/23/2012 17:51:00

YONCACIĞIM masalın hayırlı olsun,çok güzel bir isim hepimizin bebekleri sağlıkla gelsin inş

02/23/2012 18:38:00

Selaaaaammmm kimse var miiiii ????? Off ya napiyosunuzzzz benim cnm sıkıldı da size bı Bakim dedim :)))

Yoncacim benim arkadasım 15 gün yattı kimildamadan işlem sonrası sadece Özlemin dediği gibi yemek ve tuvalet için kalktı... Sende maşallah daha ilk günden fena hareketlenmissin :))) senin Masalın ve tabi hepimizin bebisleri Allaha emanetler ama sende uslu dur cidden :)))

02/23/2012 18:57:00

merhabalar:)akşam üstü şöyle bir uzanmak için yattığım uyku yaklaşık 3 saat sürdü:)gece sabahlarım artık yine:)ay parçası gibi olmuşum zaten,kilo aldıkça yanaklarım doldu falan bir komik geliyorum kendime:)sizler nasılsınız?

02/23/2012 19:11:00

Oh ne güzel yapmissin valla Duygu :)) ee artık sende son 1 aya girdin ay parçası olman gayet normal :))) Guzellesmissindir :)) Bende izne ayrılınca senin gibi yapicam büyük ihtimalle :)) gündüz alışveriş yorumda aksam üstleri bı uzanır sonra uyur uyanırım :))

02/23/2012 19:12:00

Yorulunca aksam üstleri yatarım demek istemiştim :)) telefondan yazında böyle oluyor

02/23/2012 19:35:00

inşallah herkes izninin tadını doya doya çıkarır,evde dinlenmek çok güzel ama arkadaşlarımıda özlüyorum,ders arası yaptığımız muhabettleri:)neyse sağolsunlar ders çıkışlarında geliyorlar yada buluşuyoruz:)öğrencilerimi özledim valla diyemiyeceğim:)bıktırmışlardı artık:):)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...