YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 19:48:00

Neşecim o 15 gün yatmak da neymiş yahu! Dr um bana üç gün istirahat et dikkat et işte ağır kaldırma, temponu düşür filan dedi o kadar yani...  Yatak istirahati filan da vermedi, ne biliym bende iyi hissediyordum kendimi dün akşama vurdu sancı, bu gün hele hiç yok maşallah. Eğilmiyorum uzanmıyorum dikkatli kalkıyorum ama hani yatak döşek değilim. Napsam acaba yarın cuma, cumartesi de kımıldamiyim bari ama pazar çıkcam valla:)))))

Özlemcim isim sorup duruyosun şu DERİN ismini satiym sana ben  o kadar çok seviyorum ki :))) İsim için peşi sıra bi tane daha doğurur muşum....:)))

Banucum Zeynepcim Duru da çok güzel isimleri gibi yaşasınlar.:)))

02/23/2012 19:52:00

Selamlarrr ben de geldim şimcik, akşam yemeğinde organizason vardı arkadaşlarla, yemeğimi tatlımı yedim geldim, eskisi gibi uzun süre oturamıyorum tabi herkesten önce kalktık geldik...şöyle hızlıca okumaya çalıştım geçmişi, bu saatte kafam almadı hepsini ama :))

AYŞEGÜLÜM canım benim o canını sıkan insana diyecek bişey bulamıyorum, kesinlikle art niyetli bir davranış olarak düşünüyorum, ya kıskançlığından ya da seninle bir derdi var heralde, Yoncanın dediği gibi kendi bilinçaltının yansıması, kendini görmüş aslında, neyse boşver gitsin, ben de yeniden hatırlatmış oldum ama dayanamadım biiiiiiiiiplenecek bir ton şey söylemek geçti içimden çünkü... kontrolün iyi geçmiştir inşallah :))

YONCAM güzel sesli, güzel diksiyonlu annem benim, kimbilir ne güzel masallar okuyacaksın o güzel sesinle MASAL'ına :)) ismi gibi masal gibi güzel bir ömrü olsun...

02/23/2012 19:58:00

02/23/2012 20:02:00

kimsecikler yok heralde, hadi iyi geceler o zaman......

02/23/2012 20:35:00

Özlemcim güzel dileklerin için tsk ederimmmm:))) Bende bi lokma bişiy yiyeyim diye kalkmıştım pc nin başından o arada seni kaçırmışım hay allah:(((  Öperimmm severimmm seni de, güzel kızını da:)))

02/23/2012 20:48:00

Özlem' immmm hoşgeldiiiiiiiiiiin :* Aaaaaah ah o biiiiplenerek söylenecekleri ve daha fazlasını bunu fazzzlasıyla sarfettim :)) doktorumla da konuştum bu mevzuyu, zaten burda paylaşıp rahatlamıştım, o da rahatlattı beni :)

Masal' ı mı göremedim bugün, çünkü ultrason anında dr kasılmalarımı farketti ve kısa kesip çatı kontrolüne geçti. Herşey normal çok güzel gidiyor fakat her an da gelebilir :) 3100gr ve 50cm olmuş miniğim :) bilmemne kemiğim biraz aşağıdaymış. Bebik 3500gr ı aşarsa normal doğumda sıkıntı olabilir ama aşarız dedi.

En korktuğum şey olan çatı kontrolünü de atlattım bir şekilde ama resmen dünyadan kopmuş haldeydim. korkulacak birşey yokmuş ama yine de panikledim işte :')) Dr'um beni çok rahatlattı yaa hakkını ödeyemem o konuda :)

nst de de kasılmaların sıklaştığı görüldü, bebiş 40. haftayı beklemeyebilir :D erken gelme olanağıda varmış bakalım görcez :)

02/23/2012 20:56:00

Ay anlamıyorum Ayşegül ben daha 17. haftaya kadar çalıştım. 38. hafta da çok erken bir doğum değil diymi? Yani normal herşey zamanlama konusunda eğer şimdi gelirse diymi ?

02/23/2012 21:01:00

Normal normal :) korkulacak birşey yok ;) Zaten gelişimini tamamlamış oluyor. Ama tabi yine de vaktini beklemesinde fayda var. Gelmesinde bir sakınca yok gelirse de zaten o artık tam anlamıyla bir bebiş dedi dr. ama beklemesinde de tabi anne karnında olacağı için gelişimi daha iyi :')

Nasip yaaa, minnoş geliyorum dedimi yapcak bişey yok artık :)))

02/23/2012 21:15:00

Aman iyi sevindim. Dikkat et kendine canım ben kaçıyorum. Birazdan Eşim oyundan döner azıcık toparlanayım... Yarın görüşürüz öpüyorum herkesiiiiiiii:)))

02/23/2012 21:17:00

Tamam görüşürüzzz, çok öpüyorum bende :**

Benim kociş uyudu TV Karşısında :D kıyamammm :)))) Bende kaçarım zaten belimde bir ağrı var :')

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...