YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/24/2012 05:34:00

GÜNAYDIN KIZLAR...BU SABAH KİMSE YOKMU?

UYANAMADINIZ MI AYOL.......

02/24/2012 05:56:00

günaydın herkeseee.... valla uyumayı tercih ederdim:) sabah resmen haşatım çıkmış gibiydi. sanki taş taşımışım insanın bütün vücudu ağrır mı ya?

Yoncacım kızın hayırlı olsun adıyla yaşasın Masal'ın:) Ayşegülcüm kontrolünün iyi geçmesine sevindim inşallah vakitli doğar Masal'ın Masal'ımız:))

herkese hayırlı cumalar haftanın son günü ya psikolojik olarak herkes daha bir iyidir sanırım. burası bir de günlük güneşlik:) insanın içi kıpır kıpır oluyor:)) bazı ağaçlar mevsim şaşırmasından dolayı çiçek bile açmışlar.:))

02/24/2012 06:05:00

ben varım ayse naz:) gunaydın:;)

02/24/2012 06:07:00

ya yazılanları neden göremiyoruuummmmm:(((

nihayet gördüm bir sorun var nurtide sanırım:(

Günaydın Hanımlar... Hepinize güzel ve sağlıklı birgün diliyorum...

Dün akşam tv karşısında bende uyuya kalanlardanım :)) O yüzden iyi geceler bile diyemedim :)
Bu sabahta daha tam ayılamadım aslıan bakarsanız. Nedense hala içim uyuyor :D:D

Ayşegülüm herşeyin yolunda olmasına sevindim. Demek senin prenses erken gelmek isteyebilir. Maşallah kilosu falanda çok güzel. İnşallah hayırlısıyla alırsın kucağına :)) Heyecan artmıştır şimdi sende... Ben bile heyecanlanıyorum heran bebişler gelebilir diye valla :)) ,

Hülyacım sanada günaydın.. Pek gelmiyorsun bu aralar..

02/24/2012 06:09:00

Aaaa ben sadece Hülyanın yazdığını görmüşüm. Halbu ki Eda ve Dilek te burdaymış.. Bu site bi garipleşmeye başladı son zamanlarda yaa.. Sizlere günaydın güzel hanımlar :))

Dünde böyle yaptı bikaç kez bana :/ Umarım yine sorun çıkarmaz .. Geçenlerde de yaptığı gibi :)

02/24/2012 06:14:00

oluyo arada,sayfa bızım hızımıza yetısemıyor:)

02/24/2012 06:16:00

gece 4 den sonra uyuyamadım....:( oğlum gecelerı sureklı ustunu acıyo...kucukken uyku tulumuyla ıdare edıyordum,ama artık kocaman oldu...üst örtmekden belım agrıdı....yok mu bunun çözümü?:)

02/24/2012 06:21:00

Merhabalarr güzel arkadaşlarım, gününüz aydın olsun :)

Ayşegülcüm drunun da dediği gibi Masal artık tam anlamıyla bir bebiş, dış dünyaya hazır durumda, sezeryan düşünsen bugünlerde doğuma alınırdın zaten, şimdi biraz daha içerde kalması ona biraz daha kilo kazandıracak o kadar, yani erken diye bişey yok, ne zaman isterse o zaman gelsin hanımefendi sağlıkla inşallah :))

Bu arada dün gece Banunun arkadaşının ikizlerini kaçırmışım yorgunluktan okuyamadım herşeyi, 26 hafta çook erken bir zaman, inşallah hayatta kalırlarsa onları meşakkatli bir süreç bekliyor, umarım herşey yolunda gider, hayırlısıyla büyüyüp annelerine kavuşsunlar inşallah :(

Bu sayfalar gerçekten kafayı yedi birkaç gündür, sayfa bitip diğerine geçeceği zaman ilk yazılanlar görünmüyor, ancak birinin daha bişey yazması gerekiyor ama sorun nasıl çözülür bilmem, çenemizi kaldıramıyor bence ;) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...