YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/24/2012 08:29:00

Banucum arkadaşının durumunu ben de atlamışım çok üzüldüm:(( bu mübarek cuma gününde dua edelim hayırlısıyla sağlıklarına kavuşsun bebişler. Allah annesine sabır versin.

02/24/2012 08:36:00

Doktorcum hoşgeldin :)) Edacım valla ne tavsiye edeyim bilemedim :)) Allah kolaylık versin sanada ... Tecrübesizim nede olsa çözümü varsada ben bilmiyorum ama ikinci kez anne olacaklar gelirse belki sana bir tavsiyede bulunabilirler...

Ay kızlar iyiki hatırlatmışsınız.. Dün akşam okumuştum bende ama bişey yazamamıştım. Cidden zor bir durum.
Rabbim hem o minicik meleklere hemde anne ve babasına güç versin... İnşallah her geçen gün biraz daha büyüyüp anne ve babalarının kucaklarında yerlerini alırlar.. Sağlıklı şekilde büyüyüp mutlu olurlar. Cidden bu mübarek cuma günü hepimizin duaları kabul olsun... Benim çok duam var bugün :))

02/24/2012 08:38:00

Neşem yazmış ama görünmüyor sırf görünsün diye yazıyorum :)))

02/24/2012 08:39:00

hayret olmadı!! nurti dayanamadı sohbetimize:))

02/24/2012 08:47:00

neyse ben kaçayım işlerime bakayım bari siz de sohbete kaldığınız yerden devam edin. az kafa dağıtayım diye girmiştim zaten. sanırım dünkü gibi artık uğrayamam. kendinize çok iyi bakın. belki arada görüşürüz yine. hayırlı cumalar tekrar herkese. öptüm.

02/24/2012 08:55:00

herkese günaydın.çok okuyamadım yazılanları ama biri erken doğum yaptı sanırım,26 haftalık.allah yardımcısı olsun.

02/24/2012 09:35:00

günaydın canlarım) nasılsınız) ben ve bebiş iyi hamd olsun. sizler nasılsınız.

ayşegül canım bebişin haberleri güzelmiş maşaALlah) kilosuda iyi) ay senin bebiş benimkinden erken gele bilir demek))) maşaAllah prensese)

Banucum, sen nasilsin canım. Rabbim yardim etsin arkadaşına.AMİN

02/24/2012 09:56:00

Ben geldiim 

Ayşegülcüm kontrolün iyi geçmesine sevindim. Maşallah masal hanımın boyu kilosu da çok iyi... Hayırlısıyla bir de rahat bir doğum yaparsın inşallah :)) 
Neşecim bütün duaların kabul olur inşallah :) 
Ayselcim senin kızın rahatı yerinde geelmeye niyeti yok gibi :))
Benim kızlarda 2 gündür çok zorluyorlar beni... Artık sığamıyorlar galiba çok fazla ağrım oluyor... 

02/24/2012 10:00:00

Günaydın kızlar, herkese hayırlı cumalar diliyorum. Dualarınız için çok teşekkür ederim. Daha yeni öğrendim. Biri 500 gr, diğeri 750 gr mış :((( Allahım inşallah iyi olurlar.

Ayşegülcüm, maşallah kızına. Herşeyin hayırlısını nasip etsin allahım. Ama dediğin gibi gelirse bile artık tam anlamıyla gelişmiş olduğu için bir sorun olmaz. Sadece daha erken miniğini kollarına almış olursun. 

Hepinizi çok öpüyorum. Yine uğramaya çalışacağım.

02/24/2012 10:40:00

zeynepcim hos geldin// canim ya Rabbim yardim etsin/ ay benim bebiş duruyo oyle yaa)) gelsin kuzumu alayım koynumaaaa

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...