YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/24/2012 11:39:00

Ayselcim yaa aklım sende vallahi, 40 oldu acaba geldimi diye aklımdasın sürekli :)

Yerini çok sevdi belli :D

02/24/2012 11:46:00

Aysel'cimmmm yok mu hala bir kıpraşma minnoşta :) oyyy yirim onu ben yaaaaaaaaaaa

02/24/2012 12:41:00

yoook)) kıpraşıyo da gelmek fikri yok sanırsam))) ama dün ultrasonda doktor dediki başı cok aşagıya inmiş az kaldı diyo)) bakalım ne kadar kalmış)))

02/24/2012 12:54:00

benimki bugün çok ama çok sakin hani ben bilgisayara yazı yazmak için eğilsem ve o çok sıkışsa anca o zaman kıpırdıyor. o da miniminnacık belli belirsiz bir pıtçık:) hatta uyansın diye bir iki karnımı içime çekip bıraktım hafiften orasını burasını dürtükledim ama hiç keyfini bozası yok beyefendinin:) bugünü sakin geçireceğiz anlaşılan. neyse dünkü sağlam tekmelerden sonra annesi de rahat etsin istedi herhalde düşünceli oğlum:)))))

02/24/2012 13:04:00

dilekcim ya maşaAllah oglusuna)) akilli bebiş) 

handecim ya evet heyecan var)) ama cok da yok yani simdilik. gün geçtikce bebişim büyüyo dogurmasi zor olcak diye korkuyorum ben)) ama yinede dogumu düşünmemek istiyorum) o zaman daha sakin oluyorum yani))) düşündükce heyecan ve korku artıyo)

ama bebişi artik dogurmak elime almak da istemiyor degilim)) ne zaman gelecek ama yaaaa

02/24/2012 13:09:00

Ayselcim yaaa... hani rahatsız etmek istememiş falan dedim ama kötü bir durum yoktur inşallah değil mi? yani mesela şu an gram hareket yok. hiç mi rahatsız olmaz bebiş ya... tatlı da yedim üstelik ama banamısın demiyor. o böyle hareket etmeyince ben çok üzülüyorum:((( kötü birşey olacak diye çok korkuyorum. dün baya sinirli anlar yaşadım o etkili olur diye korkuyorum. Allah'ım yalvarırım bebeğimi, tüm bebekleri koru...

02/24/2012 13:15:00

AMİN. korkma canim benim oluyo oyle. kizlar bir az daha haraketli oluyolar. benim baldizimin ogluşu da cok az haraket ediyodu. hatta 6ayında hiss etmiş haraketlerini . korkma canim bi sey yok inşaALlah. bebis uyuyo işte)

02/24/2012 13:23:00

evet bugün uyuyası tuttu hazylazın:) şimdi tepişsin de doğunca uyusun da büyüsün bence hehe:)))))))))

02/24/2012 14:32:00

Selam kizlaarrrr... Bugün masamda oturamadim pek o yüzdende cok iyi takip edemedim ama anlaşılan bugün herkes yogun :))) Dilekcim öyle düşünme... Hareket etmediği zaman üzülme de... Kafaya takacak birsey yok bence.. Aysel senin kız yerinden memnun gibi ama inşallah en kısa zamanda gelir hayirlisiyla :)) sen doğur da rahat edelim .. Bak Aysegulde göz koymuş senin sirana :))) bence sırayı kaptırma ;))))

02/24/2012 15:09:00

hu huuuuuuu kimse var mıııııııııı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...