YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/24/2012 15:11:00

Neclaaa..:)))) çok sevindim canııımmmm:))) bak herşey yolunda gidiyor çok şükür. sen sakın canını sıkma hayatım. herşey gönlünden geçtiği gibi olsun inşallah arkadaşım.

02/24/2012 15:23:00

ayol bir görünüp bir kayboluyorsunuz yahu tam seviniyorum hah gelmişler diye sevincim kursağımda kaldı beee... valla son 25 dk falan yani hatırlatırım sonra bensiz kalır üzülürsünüz...:))))))))))))

02/24/2012 16:07:00

Neclacim çok sagol. Bizimkilerde öyle olur inşallah.

Senin durumuna da inanılmaz sevindim. Bak hersey yoluna giriyor. Saglikla

alacaksın bebeğini eline inşallah.

Aysegulcum senin Masal'in da iyiymis. Bugün haberler süper.

Ayselcim tık yok daha yani:) hadi bakalım senden de güzel haberler

bekliyoruz.

Dilekcim sende üzülme lütfen. Benimki de bazen hiç hareket etmiyor.ama sonra başlıyor tepiklere.

Hepinizi çok öpüyorum güzel haftasonları canlarım.

Bebegimin esyalarini yikayip utuleyecegiz annemle haftasonu ama ara ara takip edeceğim sizi.

Byeeee:)))

02/24/2012 17:22:00

MERHABA arkadaşlar... bi kaç günlük okudum yazıları. herkes iyi olmuş çok şükür... suhande benimde bu gece sağ böbrek yerim ağrıdı acaba bizim kızdamı baskı yapıyor. nasıl bi ağrıydı? sol tarafıma yatınca geçiyor biraz. korktum bende bişimi var acaba diye???

02/24/2012 18:00:00

herkese iyi akşamlar.
merhaba nuveyba ağrının önemli bişey olduğunu düşünmüyorum,anlatmana göre uzun sürmemiş zaten ,posizyon değiştirdiğinde geçtiğine göre önemli bişey olmasa gerek.tabi yinede devam ederse bir kontrol ettir.

02/24/2012 18:51:00

Merhabaaaaa... Ya bu nurti bir garip oldu nedense :)) yazılanlar geç düşüyor sayfaya ve bende bu duruma sınır olmaya başladım :(( kimseler varmiii ... Umarım varsa yazılanları görebilirim

02/24/2012 18:59:00

benimde yazdıklarım gelmiyor defalarca aynı şeyi yolluyormuşum hissine kapılıp sonunda yazmaktan vazgeçiyorum:)

02/24/2012 19:08:00

Merhaba kızlarrrrr:))) Ben şimdi geldim Neşecim nasılsın?

Anca bu saatte girebiliyorum çünkü bu gün kızımla seslendirme yaptıııkkkkk.

'Azıcık şımaralım teyzelere Masalcım...:)' Biz dublaj stüdyosuna gidemedik dublaj stüdyosu bize geldi üstelik. Ellerinde kameralar mikrofonlar kablolar geldiler arka odaya yerleştidiler bizide, arkama yastıklar filan, e 10 bölüm konuştuk çok hareket etmeden saatlerce zor oluyor tabii. Bi de çekim yaptılar ki bize hatıra olsun diye... Pek güzel oldu güzel bir gün geçirdik yani. Bir yorulmuşum 6 da yattım bu saate kadar uyumuşum. Kedimiz var bizim CUMCUM. Yatak odasına sokmuyorum ama bu kez itiraz etmedim. Belim ağrımış epey, geldi tam ağrıyan yerine yaslandı. İlaç gibi geldi. Güzel uyumuşuz.

Asıl güzel haber amniyosentezin ön sonucu geldi. Şükürler olsun sorun yok ama ön  sonuç neticede 3 hafta sonra alacağız asıl sonucu. Bende tam bilmiyorum bu sadece kromozon bozukluklarıyla ilgili kısmının sonuçları galiba biraz bakınacağım şimdi internetten.

Haber vereyim dedim kızlar. Bu günün yazılarına da bi bakayım bakalım sizde neler olmuş bitmiş... Buralardayım Öperim severimm, hepiniziiiii:)))

02/24/2012 19:18:00

hoşgeldin Yonca,güzel keyifli bir gün geçirmişsin.amniyosentez sonucuna sevindim.haftalar ilerledikçe nefes almamda zorlanıyor:)arkamda yastık,tv karşısında zaman geçiriyorum,bütün gün dışardaydım yorulmuşum gerçekten hiç farketmeden.internetten bir sağlık sorununa bakmak bazen çok sıkıntılı olabiliyor,hep en kötüsü çıkıyor insanın karşısına!!,moralini bozma sakın kötü bişeyler okursanda,sivilcem var diye baksan tümöre bilmem neye kadar gidiyor!!

02/24/2012 19:40:00

Duygu, Daphne ( Daphne ismini anımsayamadım bir an özürrrrr:((  ) teşekkür ederim. İyi bir gün oldu evet:))) Çok takılmadan sağlam bilgilere ulaşmaya çalışıyorum genelde, internet gerçekten bazen tam bir bilgi kirliliği oluyor.

Ayyy 30 lu haftaları düşünemiyorum allah kolaylık versin:))) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...