YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/25/2012 10:02:00

Herkese günaydın

02/25/2012 10:03:00

Yeni sayfa acalım mi

02/25/2012 10:05:00

Sadece Elif desem olur mu :)))

02/25/2012 10:12:00

herkese günaydın:)benim günaydın dediğim saatler herkes için öğlen oluyor gerçi:)

02/25/2012 10:43:00

Selam kızlar, geçenlerde katıldım aranıza ne güzel artık hep takılırım diyordum, 2 dakika sonra yeni sayfa açtınız, hadi bugün tekrar geldiniz aklıma bir bakayım belki bulurum dedim, gene yeni sayfadan bahsediyonuz, ay bi durun ya, alışamayacam bu gidişle size, oysa ne planlarım vardı.

02/25/2012 11:14:00

Günaydın mı desem, tünaydın mı desem....:))) Herkesee iyi haftasonları olsunnnn:))))

Dün gece neredeyse hiç uyuyamadım sabaha doğru sızmışım, kalkmam kahvaltı vs saat 1 oldu.... Şimdiden yatağın içinde sağa sola dönerken sıkıntı yaşıyorum ben, karnımın üstüne yatmaktan ödüm kopuyor, çok deli uyurum ... Neyse kızlar şahaneee bi hafta sonu geçirin... İstanbulda kapalı puslu bi hava var çok fena, bu gün hep evdeyim, beizim bey de iş de. E yani ben buralardayım:)))) 

02/25/2012 11:33:00

Selamlar kızlaaaaaaaaaaaaaaer :)

Bende gece uyuyamayıp sabahta uyanamayanlardanım :) dün gece bir türlü gözüme uyku girmedi, gerçi uykum olsa bile artık eskisi gibi rahat uyuyamıyorum :')

Hava burda acccaaaip sıcak :) Açtım pencereyi uzandım göbişi güneşlendiriyorum bi yandan da size selam vereyim dedim :')

Fundacım bu arada bende oyumu Elif Berra'dan yana kullanıyorum :)

Herkese çooomçok mutlu süpersonic bir haftasonu diliyorummmmmmmmmmm :**

02/25/2012 11:45:00

Allahım biz de güneşi görebilecekmiyiz. O kadar özledim ki...:(((

Fundacım Elif ismi başlıbaşına güzel. Bizim de ikinci isim olarak düşündüğümüz isimlerden. Ama bende Elif Berra diyeceğim...

Masal güneşleniyomuymuşşşş, yerim onu ben...

Benim Göbek de bi gerildi Ayşegül acı desem acı değil ağrı desem ağrı değil çatırdayarak büyüyor duygusuna kapılıyorum. Siz de nasıl olmuştu bi anlatsanız bana.... Korkuyorummmm:)))

02/25/2012 11:49:00

Aynen öyle Yoncam resmen yaz güneşi, giydim kolsuz badimide dayanamıcam fena sıcak :D Masal hanım ı güneşlendiriyorum işte :D

Ya benim karnımda acı değil de acaip bir kaşınma oluyordu.. Lierac diye bi krem var ondan sür karnına ve göğüslerine. Hem çatlak önlüyor hemde kaşınma acı olayını alıyor :) Günde 1 kez sürsen yeterli, birde ılık su süper rahatlatıyor ;)

Masal hanım büyüyüp ayaklarını da yaslayınca acık daha artacak acımalar :'))

02/25/2012 11:54:00

Çatlak kremi sürüyorum tatlım. Lierac değil ama çatlak kremim var. Banyodan sonra da bebe yağı... Huyluyumda ben biraz dikkat ederim böyle şeylere ama gerisi genetiğimize kalmış artık. Çatlıyacaksa çatlıyacak.... Benimki de işte tam acı diğilde tarif edemiyorum değişik bi şiy:))))))

Ah ben onun bi hareketlerini hissedebilsemmm, hiç mızlanmıycam, söz! Çok özeniyorum. Maşallah haftaları ilerleyen annelere, ne güzel bir duygu kimbilir:)))

Tadını çıkartın güneşin, çok da faydalı...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...