YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/25/2012 11:59:00

ayselcim oğluşlar iyi:) senın kızında yerinde iyi sanırsam:) yeni uyananlarada gunaydınnnn:)

kıbrıs bugun gunluk guneslık:)
aycii lierac super bı krem...2.kutum bıtmek uzere....

02/25/2012 12:06:00

canlarım fikirleriniz içim çookkk teşekkürler...bu aralar pek giremiyorum malum havalarr mis gibi :) geziyorum valla:) :) umarım hepiniz iyisinizdir,hepinizi çok öpüyorum............yeni gelen arkadaşlarım    için tekrar yazıyorum                                                                       Elif Elvin----Elif Berra----Elif Tuğçe BU İSİMLERDEN SİZCE EN GÜZELİ HANGİSİ????BERRA:Bereketiyle gelen bereketli,iyi niyetli demek....ELVİN:Cennet çiçeği demek..TUĞÇE:Cennetteki tuğba ağacının dalları demek NOT:Başında elif kesin olacak :)

02/25/2012 12:09:00

Hahu bu havalar nerelerde mis gibiiiii!!!! 1gr güneş yok burda. Isli, sisli, pis puslu!!!! Kuzey avrupa ülkeleri gibi. Vallahi bunu kıskanırım.

02/25/2012 12:13:00

Hehe Yoncam aynen bende çok huyluyumdur :D ılık suyu dene bakalım rahatlatır belkim

Eddo evet lierac süper bir krem. Ben de 3. kutum bitiyor, eh zaten hamişliğin de sonuna geldik :)

02/25/2012 12:42:00

Ben bi kaç saat ablama kaçıyorum... Öperim herkesi, tadını çıkartın güneşiiinnnn:))))

02/25/2012 13:02:00

Ayyyy koltuğun üzerinde biraz uzanip kestirdim sayfa atlamissiniz :))) off yaa sanırım bı dış benim basıma dert olacak... Kocisim dişçiye gitti bende mı gitsem diye düşündüm sonradan vazgeçtim ve esimle mesaj yolladım doktora :)) yirmilik dişim sızlıyor napim diye soracak bakalım bizim bey.,, hulyaa hayranım senin su erkenden yemek olayını halletmene :)) ben ille son dk da yaparım da çalışmasam da :D Aysegulcum sizin oraların divanıza ne güzeldir şimdi off offf ... Hava burda da güzel ama ortalıktan kar kalkmadı daha yürümek dert bazı yerlerde :)) sabah kahvaltısında Erciyes dagı yapıp geldik bu sabah bide :)) kayak yapanları evlenenleri izledik geldik ;)) ama nasıl özendim anlatamam :))

02/25/2012 13:04:00

Diva ne yaaaa :))))))) sızın oraların havası demek istedim kuzum ;)))) yoncacim sanada bol keyifli sohbetler ablaciginla :))

02/25/2012 13:05:00

Tabi bide evlenenleri değil eglenenleri izledik :D:D:D

02/25/2012 14:27:00

YONCA burdurdayım valla hava yaz günü gibi.....NEŞE geçmiş olsun hamilelikte diş çok zor,benimde ağrıyo ara ara :( :(  

02/25/2012 17:13:00

Herkese selamlar...
Burada da hava mis gibiydi bugün, benim iki gündür pek tadım yok ama hava biraz kendime getirdi beni...
FUNDAAA, Elvin ve Berra benim önerilerim arasında vardı zaten, özellikle Elvin isim olarak çok hoşuma gidiyor ama Elifle beraber olacaksa (ki Elif de güzel) bence de ELİF BERRA :))
NEŞEEEM aman canım dişini ihmal etme, sor druna, gerekiyorsa hiç geç kalmadan hallet o işi, beni mahvetti dünyam dağıldı çektirdim de kurtuldum biliyosun, çok geçmiş olsun...
Ben de kaztüyü yastık yorgan aldım bugün kızıma, ama karyola içine hangi yatağı alacağımıza karar veremedik bir türlü, fikri olan varmı ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...