YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/25/2012 17:27:00

ozdeka cnm neyin var inş ciddi birşeyin yoktur...evet 2 isimde senin önerilerinde vardı :) :) berra bizim listemizde de vardı ama Elvin i senin fikrinden aldım :) :)

02/25/2012 17:32:00

Sağol Fundacım çok şükür iyiyim keyifsizlik işte, bu arada ismim Özlem :)) Elvin olsa isim anası ben olacaktım desene, ama ELİF BERRA daha güzel ;))
Benim kızımın adı nasıl teyzesi, ikinci isim ekleyelimmi

02/25/2012 17:35:00

Arkadaşlar size bir haberim var!

DİLEK Arkadaşımız bugün bebişini dünyaya getirmiş. Hemen sezeryana almışlar. Dileğimiz ve minik bebişi için dua edelim bir an önce sağlıkla aramıza dönsünler.

Mesaj atmış bana da, görünce çok şaşırdım. Nolur nolmaz, durumu nedir bilmediğimden arayamadım.

Sizlere de haber vereyim dedim..

02/25/2012 17:37:00

ÖZLEMCİĞİM berrra listede vardı ama senin de yazmanla iyce kafamda netleşti;yine isim anası sensin... bende tek isim olsa kesin Elvin diyorum ama bizimkiler Elif isimi mutlaka istiyorlar :)

02/25/2012 17:39:00

Merhabaaaa....
Öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim hanımlar.. Diş doktorundan haber geldi. Bu dönemde müdahale edemem demiş. İlk 3 ay ve son 3 ay ilaç tedavisi önerebiliyorum demiş. Sanırım devam ederse doktordan bir antibiyoktik tedavisi uygulayıp süreyi uzatmaya gidicem. Doktor 3-4 ay erteleyebilir asıl ağrıyı yapan içerde oluşan iltihap. Kurutulursa rahat eder demiş. Bakalım görücez..

Kızlar bugün bi haber aldım. Dua istediği için kendisinden izin almadan yazıyorum size. Umarım yanlış birşey yapmıyorumdur...

Dilek bugün sezeryana alınmış. Sanırım kontrol aşamasında doktor gerek görüp hemen almış sezeryana. Bebeğin gelişimi durmuş. Ben iyiyim ama bebeğim için dua edin diye haber vermiş Ayşegüle.. Bende ondan öğrendim. Msj attım ama henüz cevap alamadım. Dilekle haftamız aynı. Umarım herşey yolundadır ve ikiside iyidir... Sizlerde dua edin olurmu.. Yani anlıyacağınız Dileğin bebeği dünyaya gelmiş. İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız ..

Özlemcim senin neden keyfin yok bu arada.. Herşey yolunda değilmi..

02/25/2012 17:42:00

DİLEK ve bebeği için dualarımız,inş ikiside iyidir

02/25/2012 17:44:00

Özlemimmm ya senin neyin var? Noldu?herşey yolundadır umarım.

Neşemin de belirttiği gibi durum bu kızlar, Dilek ve minnoşu için dua edelim. Güzel haberler almayı ümit ediyorum..

Fundaa bu arada elvin de süper bir isimmiş, çok beğendim ben şahsenn ;)

02/25/2012 17:51:00

Dilek antalyadaki arkadaşımız mi

02/25/2012 17:56:00

Evet Özlemcim Antalya' daki arkadaşımız.

Bende mesajı okuyunca şok oldum inanamadım. arka arkaya okudum mesajı... Durum bu. İnşallah güzel haberler alacağız ikisinden de..

02/25/2012 17:57:00

Ay cok şaşırdım. Allahım saglikla kavuştursun yavrusuna. İki haftada bir gidiyordu kontrole sıkıntısı da yoktu. Dualarım onunla. Rabbim hepimizi ve yavrularımızı kotuzun inşallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...