YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/25/2012 18:41:00

Drcuğum 7 aylık oluyor değil mi haftasına göre? Evet erken doğum ama 7 aylık doğum çok görülen de bişey... Bi sıkıntı olmaz di mi Özlem... Ay aklım çıktı.:(((

02/25/2012 18:53:00

Evet canım yaklaşık 7 aylık oluyor, 29 haftalık prematür doğum desek daha doğru olur, durum nedir neden erken alındı tam bilemiyorum ama şöyle söyleyeyim, ben 29 haftalık doğup büyüyüp gayet sağlıklı olan birçok bebek gördüm :) kilosu ve akciğer gelişimi de iyiyse bişeycikler olmaz inşallah... ama uzunca bir süre yoğun bakımda kalması ve dış dünyaya uuyum sağlayacak duruma gelmesi lazım bebeişin...her zaman diyoruz ya iyi düşünelim iyi olsun, ben inanıyorum Onur kısa sürede toparlayacak :))

02/25/2012 19:03:00

Evet evet Özlemcim biz de morallerimizi bozmayalım... Destek olmamız lazım Dileğimize... Bence de grubumuzun ilk doğan bebeği sağlıkla anneciğinin kucağında olacak yakında:)))

02/25/2012 19:11:00

İnşallah herşey yolunda... İyi düşünmemiz lazım. Bende çok şaşırdım duyunca..

Doktorcuğumun dediği gibi prematüre bebek çok sağlıklı şekilde büyüyebiliyor.. Benim iki yeğenim iki kardeş hatta prematüre doğdu zamanında ve suan kocamanlar.. İnşallah Onur da aynı şekilde büyüyecek. Hatta bizimkilere benzerse kucağına almakta bile zorlanabilir. O küçücük bedenler öyle güzel kilo almışlardı ki... Darısı Dilekciğimin Onurunun başına 

02/25/2012 19:20:00

İnşallah İnşalalh Neşecim, öyle olacak. Haber alırsanız haber verin lütfen.....

02/25/2012 19:24:00

Merak etmeyin.. Gelir gelmez yazarım mutlaka. Saat 6 gibi msj attım öğrenince. Ama cevap alamadım. Dinleniyor yada uyuyor olabilir.. 

Kızlar yarına kadar ses çıkmazsa birimiz arasa mı acaba ? Hepimiz tek tek arayıp yormasak ta birimizi seçip öyle bilgi alsak ? ne dersiniz

02/25/2012 19:33:00

Olabilir Neşecim, ben de öğrenince mesaj attım ama dinleniyor ya da telaştan herkese cevap veremiyor olabilir, yarın öğlene kadar bekleyelim, haber alamazsak bir kişi hepimizin adına arasın, ayrı ayrı rahatsız etmeyelim bence de...

02/25/2012 19:36:00

Evet ya öyle yapalım Neşecim, ben ne aramaya ne msj atmaya cesaret edemedim. Sezeryan a girdiği için ağrıları da var onun şimdi... Dirayetli biri arasın yarın bence de... Doktorcuğum da arayabilir aslında hangi hastane bilsek, Dr Özlem arar hastaneden bilgi alırdı aileyi hiç rahatsız etmeden... Olmaz mı?

02/25/2012 19:38:00

O zaman şimdiden kim aramak ister belirleyelim.. Sonra yarın birbirimizi beklemeyelim. Malum yarın pazar. HErkes her an internette olamayabilir.

02/25/2012 19:45:00

Ben aramam valla:(( Neşe- Ayşegül- ya da dr Özlem arasın bence... Hangi hastanede yattığını bilmiyor muyuz? Bu akşamdan hastaneyi arasak az önce önerdiğim gibi....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...