YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/25/2012 19:31:00

Uvvv.. Bugün bende alışverişe çıktım ve yolda sancılandımm. Tansiyonumda düştü. Bir de Dilekten bu haberi alınca baya şokladım. Eve zor attım kendimi.. hatta eşim ve anneme ben bu gece doğurcam galiba derken dilekten aldım haberi :'))

Duygu senden de bu haberi duyunca karnımı yokladım hemencik :) hafif sancım hala var :/ iyiym gerçi çok şükürr

02/25/2012 19:33:00

Ben yarın Galata mevlevihanesine sema töreni izlemeye gidiyorum. Orası çok özel bir mekandır, tören de öyle... Hepimiz için dua edicem kızlar... Dilekcim ve küçük onur için de:)))

02/25/2012 19:36:00

iyiyim aysegulum sagol. kizlarda iyiler. tabi artik zorlaniyorum agrilarim artiyor. biraz daha dayansalar diyerek bekliyoruz artik :)) sen nasilsin? aa evet dilek sakin sirayi bozmayin ddedi kendi bozdu :))

02/25/2012 19:37:00

valla haftasına bakmıyor sanırım bu işler:) burda 40 haftalık olupta hala doğumu olmayan bir arkadaşda var,aysel-baku sanırım.38 haftalık artık normal doğumunda bir sakınca yok,ama hazırlıklı olmak lazım yinede.ben bile hastane çantamı,bebeğin ayrı benim ayrı herşey hazır bekliyor:)utanmasam her gün banyo yapıcam,nolur nolmaz,birde eşimin eski çalıştığı hastaneye yakınız zaten oraya koşarım gece,herkes tanıdık falan,ayıp olur gibi geliyor öyle hazırlıksız yakalanırsam:):)

02/25/2012 19:43:00

Allahım kolaylık versin hepimize son haftalar da zor yahu... Ha doğurdum ha doğrucam...

Zeynepcim kızların iyi olmasına sevindim, gayet iyi gidiyorlar valla, güzel dayandı prensesler... Senin durumun bir başka zor ama sen ne kadar sabırlısın sakinsin olumlusun hep vallahi çok takdir ediyorum seni arkadaşım.... 

02/25/2012 19:43:00

Oooo süper yoncam, iyi seyirler şimdiden :)

Zeynepcim iyi olmanıza çok sevindimmm :) minikler artık hakkaten zor duruyorlardır içeride ama acık dayansınlar kesinlikle :) Bende çok şükür iyiyim. Bugün sancılarım oldu alışveirşte yakalandım şimdi hafif ağrım var ama iyiyim.

Duygu' cum haklısın her an hazır olmak lazım. En güzelini yapıyorsun ;) Bende hazır beklemdeeydim o haftalarda, çünkü aynı haftada old. bir arkadaşım da doğum yapmıştı. Yanılmıyorsam 34-35 gibiydik yine..

Ben şimdi kaçıyorum, Çok öpücükler hepinizee. Kendinize ve minnoşlara iyi bakınnnn :**

02/25/2012 20:00:00

oohhh güzel haberler alınmış. Ben bakamadım maalesef bir süredir.... Herkes iyi Dilek ve Oğluşu da iyiler çok şükür... Dahada iyi olacaklar inşallah...

Hanımlar ben birazdan yatarım büyük ihtimalle... Uyku basmaya başladı.. Görüşemezsek şimdiden herkese iyi pazarlar....

Heyecanlı bir gün oldu bizim için. Herkes hayırlısıyla, sağlıkla alsın evladını kucağına. Zeynepcim evlatlarını alsın :)

İyi bakın kendinize.. 

02/25/2012 20:40:00

İyi geceler.......... Herkese güzel uykular.......:))))))))))

02/25/2012 20:41:00

iyi geceler Yonca:)

02/26/2012 04:45:00

Günaydın kızlar, okudum ve sok oldum. Allah minik bebeğin yardımcısı

olsun. Dilek Cuma gunü hareketlerini hissetmiyordu endiseliydi zaten:((

Bol bol dua edeceğim Onur bebek icin. Gecmisi çok okuyamadık Dilek'i okuyunca

Ama Zeynepcim ve bebekler iyiymis. En azından bu çok güzel bir haber

Aysegulcum de doğurmamış daha, Masalımız saglikla annesinin karnında büyümeye devam ediyor yani.

Sizden bir ricam var, Dilek in numarası bende yok, bana gonderebilir mısınız?

Herkese selamlar, kendinize iyi bakın.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...