YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/27/2012 08:52:00

....

02/27/2012 09:02:00

Aman bir ay görmeyince özlüyor insan.

02/27/2012 10:24:00

Sorma Özlemcim, bende uyuyamıyorum. Nefes darlığı çok oluyor bende. Birde ne sağ tarafa döndüğümde ne de sol tarafa döndüğümde rahat edebiliyorum. Yapacak birşey yok çekeceğiz :)

Neşecim çok geçmiş olsun. Diş ağrısı kötüdür. Benimde dolgusu düşen dişim bazen sızlıyor ama allahtan şiddetli ağrıya dönmüyor. Allah yardımcın olsun canım.,

Zeynep, Ayşegül, Aysel iyilerdir inşallah. Güzel haberler alırız.

Hepinize çok güzel bir hafta diliyorum. Sağlıkla bu haftayı da devirelim inşallah.

02/27/2012 15:46:00

Neclacım hoşgeldiiin, nasılsın ?

Bugün burası pek bir sessiz :') Dileğin bebiş gelişimi durduğu için erken sezeryana alınmış. Ama şimdi herşey yolunda çok şükür. Güzel haberlerini alıyoruz :)

02/27/2012 15:55:00

Merhaba Necla... Hoşgeldin.. Kimsecikler yok bugün...
Sabah bi Özlem, Banu ve Aysel buralardaydı sonradan onlarda kayboldu ortadan :D
Sanırım herkes pazartesi sendromuna kapıldı bugün :))

02/27/2012 16:08:00

İste geldim burdayim:) hava inanılmaz soguk, evime ulaşmaya

çalışıyorum. Bugün yogundu isler, pek ugrayamadim.

Aysegulcum sen nasılsın? Doktor kontrolün ne zaman?

Nesecim, bende artık daha sert hissediyorum hareketlerini, büyüyorlar tabiki :) ne güzel.

Ben doktorcumu merak ettim? İyidir inşallah.Zeynep'de uğramadı bugün.

02/27/2012 16:13:00

Evet valla bugün yoklamaya katılmayan çok. Umarım herkes iyidir...
Hanımlar bende birazdan çıkarım. Mesaiyi bitirdik çok şükür

Hülyacım geçmiş olsun sanada. Ağrı lafını duyunca benimde dişim sızlıyor :))) Hepinize iyi akşamlar.. En kötü ihtimalle yarın görüşürüz. İyi bakın bebişlerinize ve kendinize :)

02/27/2012 18:18:00

Oooofff off yorgunum, bitkinim, bezginim, bir de depresifim ayrıca, sanırım 37. haftayı bekleyemiycem izin için :(( kolumu kaldıracak halim yok ama yarın aynı hızla devam etmek zorundayım, Allahım güç ver, sabır ver bana...
Dilekle oğluşunun iyi olmasına sevindim, Dilek bana dönse ayrıntıları alıcaktım bebek hakkında ama dönmedi, neyseki haber alanlar olmuş...

02/28/2012 05:56:00

Hepinize günaydın. Lapa lapa kar yağıyor :((

Ozlemcim zorlama kendini bence evde bebek esyalariyla ugrasip dinlenirsin. Öyle yada böyle bebislerimizi bırakıp ise donucez.

Hülyacim zor zamanlar kolay gelsin.

Zeynep neredesin?

02/28/2012 06:19:00

gunaydınnnnn bayanlar:)

ankara lutfen ben gelene kadar düzelsin:) kar istemiyorum,nasıl dolaşırım hamıle hamıle:)
gece uykusuzlugu bendede var:( 2.hamılelık cıdden farklıymıs....
hülya benım oğlum 5 yasına gırecek halen cıkamadı sendrom ve krızlerden:)))) ömür törpüsü dedikleri buymuş...oğlumdan sonra saclarım beyazladı benım:) sımdı umudum 5 yasda...herkez buyudkce duzelır dıyo,bakıp gorecegız...
aysel ne yapdı acaba?bugun yok?*
özlem gunaydın cnmmm...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...