YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/28/2012 04:19:00

gunaydin ozlemcim ve diger guzel anneler... gecmisi pek okuyamadim umarim herkesler iyidir.bende dun ugrayamadim ama merak etmeyin hersey yolunda simdilik. tabi uykusuz geceleri ve artmaya baslayan agrilari saymazsak :))

02/28/2012 05:14:00

İnşallah düzelir edacim. Zeynep normal mı olacak senin dogum?

02/28/2012 05:40:00

günaydııııın ) bizde güneş var) havalar cok sıcak oldu aniden. ay bende bebişe baya kalın şeyler adım ya. şimdi ben onları nasıl giydircem bebişime ))) düşünüp duruyom yani )))
 ay yine kar yagsın soguk olsun nolllluuuur )))))

bu arada dogurmadım ben)) bu gün 40 hafta+5gün olduk )))
 bakalım ne zaman gelcek bebişim. hep beni soruyolar noldu yine))) akrabalarda arıyo dogurmadın mı diye))) ay doktor normal diyo bekle. ama sezeryan istiyosan o ayrı diyo)) zaten onun istedigi kolayca sezeryan yaptirip kurtulmak)... 

benim göbiş her gün bir az daha büyüyor. bebişim kilo alıyo sanırsam. artık bu gidişler 5000qr dogururum)))

Özlemcim, Edacım, nasılsınız canlarım. ZEynepcim senin kızlar nasıl) benim teyzemin gelini ikiz dogurdu. ona doguramazsın demişti doktor sezeryan yapalım. ama dogum sancısı geldiginde cok kolaylıkla dogurmuş hiç sorun yaşamamış. Sanada kolaylık diliyorum. tüm arkadaşlara da)

02/28/2012 05:42:00

Günaydııııınnnnnnnnnnnnn...Günaydın Özlem, Zeynep ve Eda :))
 Yine uykusuz ve sırt ağrılı bir güne merhaba dedim :D Sanırım artık benim bu uykular etkilenmeye başlıyor. Önceki günlerde sadece yatakta dönerken uyanırdım ama çok uzun sürmezdi hemen dalardım yine uykuya.. Ama artık öyle değil. Sırt ağrısı, karnımda bir gerginlik falan derken uyku tutmuyor :)

Hava henüz burda kara dönüşmedi ama güneşle ve bol rüzgarla kar topluyor :))
Doktorcum ve Hüylacım çıkın depresyondan... Ah şöyle bahar gelsede hepimiz bi kendimize gelsek :)) Kimimiz bebeği kucağında, kimimiz heyecanlı bekleyişte olucak :D
Neclacım sanada çok sevindim. İnşallah Mart 15e kadar büyür bebeğin karnında :) dışarı çıkmak istemez :) Allah sağlık versin hepinize..hepimize

02/28/2012 05:45:00

.

02/28/2012 05:46:00

Aysel tebrikler valla. Ya suni sancı verip dogurtmiycak mı artık seni?

02/28/2012 05:46:00

....

02/28/2012 05:52:00

ozlemcim, ben beklemek taraftarıyım. )) doktorda bekle dedi. bakalım. gerci pek arayıp sormuyorum süni sancıda istemiyorum)) her şey dogal olsun ))) ben bi sorun olmadıkca bi şeyler yapılmasın diyenlerdenim. bebişim kendini hazır hiss ettiginde gelecek diyorum )) bakalım ne zaman gelcek)) 29şubat gelsin))))) olmadı 8mart falan.. şaka yapıyorum bakalım ne zaman gelecek.

02/28/2012 06:14:00

Günaydın, Ayselcim doktorun seni görüyor mu peki, bebeğin kalp atışlarını falan dinliyorlar mı? Bence kontrol altında olsan iyi olur. 

Sanırım uykusuzluk ve sırt ağrısı hepimizde var. Bende saat 4 e doğru uyanıyorum ve bir daha uyuyamıyorum. Nefesimde çok daralıyor.

Doktorcum, çok zorlanıyorsan ve bu seni üzüyorsa bence de izne çık. Kendine gelirsin, bebeğinin heyecanını yaşarsın.

Hepinizi çok öpüyorum, iyi günler.

02/28/2012 06:32:00

günaydın güzel hamişler....AYSEL cnm doğur artık  ya :) :)     KIZLAR BİŞEY SORCAM bebeğinizden ilk okkalı bir tekmeyi ne zaman yediniz :) :)  ben kıpırdanmalarını hafif dokunuşlarını hissediyorum ama  hala tam anlamıyla bir tekme yiyemedim,oğlumda 20. haftada yemiçtim ama ilk çocukta daha erken hissedersin demişlerdi bizimki hala atamadı bir türlü :) :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...