YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/28/2012 08:41:00

Günaydın kızlar, bir yoklama vereyim dedim, kaçıcam... Malum pazartesi-salı benim yoğun günler...

Herkes iyidir umarım. Benim uyku sorunumun dışında büyük sorunlarım yok, idare ediyorum. İstanbul da kar var, içim sıkıldı vallahi. Bahar bi gelse...:((

Yarın bol bol konuşuruz, bu gün ne keyfim, ne halim, ne de vaktim var. Bu gün de böyle oldu... İyi bakın kendinize pekkk çokkk öpüyorum............

02/28/2012 09:14:00

SLM kıslar takip edemiyorum sizi uzun zamandır oğlum diş çıkarıyordu ateşlendi.İNŞ sizler iyisinizdir.

02/28/2012 09:26:00

Ayselcim NST yaptırıyondur ama ben genede hatırlatmak istedim.Kendini ve bebeğin hareketlerini kontrol et son haftalarda bebek ilk kakasını anne karnında yapma durumu söz konusu oluyor ve buda zehirlenmelere neden oluyor hatırlatmak istedim.

02/28/2012 09:58:00

GÜNAYDIN GÜZEL ANNELER...

AYSELCİM HAYIRLISIYLA SAĞLIKLA KAVUŞURSUN İNŞALLAH

YONCACIM ÖZLETME KENDİNİ HAMİŞİM BENİM:)

FUNDACIM...2 HAMİLELİKTE HAREKETLER ÇABUK HİSSEDİLİR DİORLAR YA BEN 14-15 HAFTALARDA PIT PIT HİSSEDİYORDUM AMA SON HAFTALARDA ARA ARA PIT PIT OLUYOR O KADAR...KIPIRDAMIYORMU BENİMKİ BENMİ FAZLA HİSSEDEMEDİM BİLMİYORUM AMA HAYIRLISI İNŞALLAH...SAĞLIKLI OLSUNLARDA...AMA BENİMDE HAMİLELİKLE İLGİLİ EN SON HATIRLADIĞIM FIKIR FIKIR Bİ BEBEKTİ...SAĞLIKLA İNŞALLAH...

02/28/2012 10:24:00

aysenaz evet cnm bende de öyle hafif hafif kıpırdaşmalar var ama ben burdayım diyecek kadar değil :) :) ki çevremdekilerder 2. bebekte şimdiye kadar çoktan tekmelerini hissetmen lazımdı diyorlar ve beni korkutuyorlar

02/28/2012 11:17:00

Özlem normal olmayacak sezaryen olacak... İkizde pek riske atmak istemiyorlar... 

Ayselcim teşekkür ederim kızların keyfi yerinde gibi görünüyor :) Sana da kolay bir doğum diliyorum... 
Şu uykusuzluk çok fena yaa... Ben yastık sayısını 3 e çıkardım :) Ama yine de yok çok zorlanıyorum uyurken... 
Funda bence böyle konuşmalara takılma çok fazla herkes birşey söylüyor. Herkesin hamileliği farklı sonuçta.. İlla ikinci bebekte erken hissedeceksin diye bir zorunluluk da yok... Böyle boşboğazlık edip hamileleri tedirgin eden insanlara çok sinir oluyorum...

02/28/2012 11:52:00

ZEYNEPCİĞİM ahhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh,her kafadan bir ses çıkmasa zaten ki ben söylenenleri artık gerçekten kafaya takıyorum,takmamaya çalışıyorum ama olmuyor

02/28/2012 14:51:00

herkese merhaba, sadece durumumdan haberdar etmek istedim hemen çıkacağım. dün çıktım hastaneden. cumartesi kontrole gittiğimizde bebeğin suyu azalmış hatta bitmiş detaylı usgde de aynı şey göründü bebeğin beslenemediğini hemen alınması gerektiğini söylediler beklemek için hiç zaman yoktu acil sezeryana aldılar. iyiki almışlar çünkü bebeğim çok sıkışmış ve kakasını yapmış. bebeğimin durumu şimdilik iyiye gidiyor. doktorlar önümüzdeki cumartesiye kadar bebek yokmuş gibi düşünün dediler. tabii böyle birşey olamıyor takdir ederseniz. bugün bebeğim biraz daha iyiydi hreketliydi ellerini bacaklarını hareket ettiriyordu. bebeğim 3 ay falan hastanede kalacak. iyi olsun da benim için önemli olan o. ben de hergün süt sağıp saklıyorum oğluma. sanırım 3-4 gün sonra isterler. işte böyle. benim dikişler beni çok zorluyor. oturup kalakmakta yatıp kalkmakta çok zorlanıyorum. yardımsız yapamıyorum. çok yoruldum. kendinize iyi bakın arkadaşlar. herkese çok teşekkür ederim. mesajlara yanıt veremedim kusuruma bakmayın. sizleri seviyorum. inşallah sorunsuz doğum geçirirsiniz. kendinize iyi bakın. öpüyorum. daha sonra yine görüşürüz.

02/28/2012 15:09:00

dgireniz çok geçmiş olsun,sağlıkla büyüsün minik paşa

02/28/2012 15:17:00

Dilekcim çok geçmiş olsun inşallah bugünlerde geri de kalacak. Miniğin eve geldiğinde herşeyi unutturacak size... Allah sağlık versin gerisi geçer inşallah. Umarım dikişlerinde en kısa zamanda iyileşir. Çok iyi bak kendine...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...