YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/15/2012 07:49:00

Ayşenaz merhaba :)
Ben de bağladım kurdeleyi ama kırmızı bulamadım beyaz bağladım :D resim de çektirdim koyarım bir ara :)

02/15/2012 07:51:00

Aaaaaaaa ben resim çekilmedim bak :') birden göbişimi açıp süpriiiiz diyip zırlamaya başlayınca hiç aklıma bile gelmedi :') yazı yazcaktım birde ama yetiştiremedim. 

Özlemmmmmmmmm merakla bekliyorum resmi :)

02/15/2012 08:05:00

Banucum evet sormakda fayda var )) ama benim doktor kesmek taraftari ya sezeryan yada epizyotomi kesimi ))) illa kesecek yani))

Ayşegülcüüüüm ee az kaldı canım) seni çok iyi anlıyorum. bende pek sancı olmuyo ama bazet adet agrısı gibi agrılar oluyo. hayırlısı inşaAllah. agrısız kolayca dünyaya gelsin bebişler.

02/15/2012 08:08:00

Haklısın Ayşegülcüm, aman dikkat edin sen ve Aysel. Çok az kaldı. 

Merhaba Ayşenaz, hoşgeldin.

02/15/2012 08:09:00

günaydın güzeller. ben bir süre gündüzleri buraya giremeyeceğim. işyeri yasak getirmiş. kaçak ta olsa girip durumdan haberdar edeyim sizi dedim. akşamları bakarım anca. en azından gelişmeleri kaçırmamış olurum. sizleri seviyor ve öpüyorum. kendinize iyi bakın.

02/15/2012 08:16:00

Olsun Dilekçim, sıkma canını. Her şekilde haberleşiriz. Sende kendine çok dikkat et. Bizde seni seviyoruz.

Kızlar farkında mısnız bugün çok aktifim nurtide :))

02/15/2012 08:20:00

Dilekçim, kendine iyi bak canım))

02/15/2012 08:26:00

Günaydınlar güzeller..... Göbişlerine kurdale bağlayan arkadaşları tebrik ediyorum :D:D:D ben unuttum vall aklımdaydı oysa ki.. Yemek yedik eşimle sonra eve gidince ayaklarımın ağrısından kalkamadım bi daha yerimden :))))
İzin izin diye diye alıyosun demek raporu Ayşegülcüm.. Hadi darısı başımıza inşallah :)) Anlaşılan herkes dörtgözle izne ayrılmayı bekliyor :)))) tıpkı benim gibi :)))))))))))

Aysel valla heran haberilerini alabiliriz diye heyecanla bekliyoruz :))) Olmadığın zaman ilk aklımıza gelen yavruladı herhal oluyo :)))) 
Dilekcim ne yasağı yaaa :((( Nurtiyede mi yasak :(( hay Allah.. Neyse akşamları en azından havadisleri yazarsın :( ihmal etme sakın bak olmaz yoksa ;) Banu bugün maşallahın var gerçekten :)) Çalışınca bazen bende kendimi fazla kaptırıyorum buraya diye suçluluk hissediyorum ama neyse ki işlerim aksamıyo :) Daha da aktif olmanı diler, sevgilerimi sunarım :D:D
EE haftayı yarıladık yine valla. Gününüz güzel geçsin emii

02/15/2012 08:35:00

Günaydınnn herkeslere :)

Özlemcim kurdaleli fotonu bekliyorum merakla :)) 
Ayşegülcüm hayırlı olsun izin zamanı geldi sonunda demek :)
Dilekcim nurtiye de yasak mı olurmuş yaaa...
Banucum senii de uzun zamandır bu kadar aktif göremez olmuştuk... Maaşallah diyelim :))
Ayselcim seni de göremeyince meraklanıyoruz artık :) habersiz bırakma bizi...

Neşecim seninde fazla bişey kalmadı izine ayrılmana merak etme :)

02/15/2012 08:48:00

Hoşgeldin Zeynepcim. Çok şükür bişey kalmadı izne cidden. Benim izin için bu kadar delirmemin en büyük nedeni ailemin yanına gidecek olmam aslında. Çalışmakla ilgili bi sorunum yok çok şükür :)) son zamanlarda eşimde bende Bursa Bursa diye sayıklamaya başladık. İzne az kalmamış olsa bi hafta sonu kaçamağı yapacaktık ama bu halde zorlamayalım kendimizi nasılsa az kaldı diyip ve tabiki birazda havalar yüzünden oturuyoruz evcazımızda . :)) Sen de iyisin maşallah.. Prensesler napıyo ???

Suhande sende hoşgeldin..
Özlem bu arada foto olayını atlamışım az önce.. Nolur ben görmeden silme :))) silecek olursan merakla bekloooruuummmmm :)))))))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...