YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/15/2012 15:56:00

ayyy Özlem ne keyifli olucak :))) bakalım hangimizin önce gelecek :)))))))))) Evet yaaa Ayşegül ne pişireceksin. Gerçi bu akşam benim yemeğim var ama sanırım eşim yemeğe gelemeyecek :((  yemek olmadığı zamanlarda da hep çok aç olurda kendisi :))))

02/15/2012 16:15:00

:))))))) Hande afiyet olsun şimdiden... Ben Neşe bu arada

32. hafta yı doldurduğunda izni hak ediyosun ama uzatıp uzatmamak sana kalmış. Doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası 8 hafta şeklinde kullanılıyor izin sgk da. Uzatırsan o sürer doğum sonrasına ekleniyor tabii. boşa gitmiyor

Artık hepsi aynı bildiğim kadarıyla. İnternetten de inceleyebilirsin.
Doğum izni bitince süt iznin başlıyo onuda bazı şirketler toplu verebiliyor ben öyle yapıcam büyük ihtimal. Süt iznini normalde hergün belirli saatlerde kullanabilisoun ama benim gibi hepsini toplayıp oyle kullananlarda var. Yani bilmem ne kadar süre günlük su kadar saat 2 ay yapıyosa toplamda 2 ay daha izin kullanabiliyorum. İnternete bak ama mutlaka bazı sitelerde çok güzel bilgiler var. Bu arada bende ufaktan kaçarım hanımlar. Eşim geç gelecek olursa muhteşem telefonumdan katılmaya çalışırım yine aranıza :)) malum bilgisayar eşimle gidiyor eşimle geliyor eve :))
kendinize ve bebişlere iyi bakın. Öpüldünüz.

02/15/2012 17:08:00

Sevindim Neclacim. Sana ulaşamadık merak ettik gercekten arada haber verirsen cok iyi olur. Öpüyorum.

02/15/2012 19:21:00

Necla çok sevinm herşeyin iyi gitmesine... İnşallah 1 ay daha bekleyebilir bebişin. Allah yardımcınız olsun ve şifa versin. Dikkat et kendine ve bebişine. Arada uğra cidden merakta bırakma bizi :) Dualarımız seninle

Rica ederim Hande. Bildiğimi paylaştım sadece :)

02/15/2012 19:42:00

kızlar kasılma hisseden var mı aranızda,?benim 2 numara sürekli kasıklarıma tekme atıyo,bazen istem dışı zıplatıyo beni:) ara arada elektrik vermiş gibi his oluyo genital bölgemde..kasılma mı değil mi anlıyamıyorum.ilk cocugumda böyle şeyler hissetmemişdim...bide cok erken 28.haftadayım..

02/16/2012 06:45:00

Günaydınlar güzel anneler ;) 

Yaşasın Necla'cım şimdilik herşey yolunda yani, çok sevindim. Umarım 1 ay daha bekler bebeğin.  

Eddo ben o kasılmalar nasıl oluyor anlamıyorum, oluyorsa da bebek hareketi sanıyor olabilirim. En iyi bilgiyi doktorundan alırsın.

Hepinize güzel bir gün diliyorum...

02/16/2012 07:03:00

Günaydınnnnnnnnnnnnn....

Gününüz çoooookkkkkk  güzel geçsin..
Sözünü ettiğiniz o kasılmaları bende hissetmiyorum sanırım. Çok nadiren hapşırdığım yada ani hareket ettiğimde bi kasılma hissediyorum o kadar.
Hareketleri bende daha fazla hissediyorum artık ama hiç kasılma gibi düşünmemiştim.
İçinin rahat etmesi için doktorunla görüşmen daha iyi olur sanırım eddo....

02/16/2012 07:41:00

Günaydın Neşecim:) Kimsecikler yok bugün, umarım herkez iyidir.

02/16/2012 07:51:00

günaydın güzeller:) şaşırdınız değil mi? :)) ben de kasılma hissetmiyorum. yalnızca bir kez olmuştu bekledim devamı olur mu diye olmadı. biliyorsunuz eğer kasılmalar düzenli aralıklarla gelirse özellikle de bu haftalarımızda tehlike var demektir. neyseki bir sorun yok bizde çok şükür değil mi kızlar?

02/16/2012 08:00:00

Günaydın Banucum.. Günaydın Dilekcim...

Bugün sakin gibi evet :)) neyse herkes anca kendine gelir... İyilerdir

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...