YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/16/2012 11:09:00

Hiyyyy Ayşegülcüm ne diyorsun? Hamilelikte en korktuğun şey bu. Bildiğim kadarı ile ilaçlı bir su yapıp oturman gerekiyor. Doktoruna sor mutlaka, çekme bu acıyı :(( Çok geçmiş olsun.

Bu arada evde yanlız kalmasan iyi olur.... Hülya hoşgeldin, yoktun uzun zamandır. Kafanda güzel şeyler kur, bebeğini mesela :))

02/16/2012 11:22:00

Hülyacım tekrar geçmiş olsun canım. hiç kurma kafanda. bu zamanlara kadar geldin inan herşey çok güzel olacak. Allah'ın izniyle bebeğini kucağına alınca boşuna kuruntu yapmışım diyeceksin. hoş bunları sen bizden çok daha iyi biliyorsun da... nitekim ikinci çocuğun.:) ben de tereciye tere satıyorum:)))

02/16/2012 11:25:00

Haftaya çağırayım diyordum aslında annemi ama bu hemoroid illeti yüzünden hareketlerim tamamen kısıtlandı diyebilirim :(

Proctolog diye bir krem kullanıyorum dün akşam o rahat ettirdi ama yk sadece yatarken iyiymiş.. Acı da yemedim aslında nası oldu neden oldu anlamadım :( 

Çok kötü bişey yaaaa, çoğu hamile de oluyormuşşş, bende iyi gidiyorum diye seviniyordum. Aman kızlar çok dikkat edin, ben çekiyorum siz çekmeyin :(((

02/16/2012 11:33:00

Hülya' cım aklına kötü şeyler getirme, hep güzel şeyler düşün ;) saçma sapan düşünceler benimde aklıma geliyor hep yalnızken, ama kendimi bir uğraşa verdiğimde bir şekilde siliniyor kafamdan.. 

Yaşadığın stresini bebişine yansıtma, bak bizde burdayız, her zaman senle muhabbete hazırız ;) Yalnız hissetme kendini ;)

Bu aradaaa Yonca' dan haber var mı ?? 

02/16/2012 11:35:00

hay Allah Ayşegülüm nazar değdirdin kendi kendine galiba:( geçmiş olsun canım. inşallah çabukl atlatırsın. sen çağır anneni birtanem.

02/16/2012 11:36:00

gerçekten Yoncam nerede ya?

02/16/2012 11:42:00

Hayırrrrr, saçmalama kimse daralmaz emin ol :) Sıkıntılar paylaştıkca azalır, sevinçler paylaştıkca artar ;) 

Lütfen öyle düşünme, her zaman seni dinlemeye hazırız ;) 

02/16/2012 11:46:00

Selam kızlar 

Ayşegülcüm aynı şeyi ben de yaşadım ilk 2 gün ilaç falan hiçbir şeyin faydası olmadı. Daha sonra ağrıların azalıyor. İlaç olarakta proctolog veya procto glyvenol veriyolar genelde zaten. Bana yanında birde anestol diye bir ağrı kesici ilaç  verdiler onu pek kullanmadım ama. Bir de hap var daflon diye o da basıncı azaltıyormuş ve rahatlatıyormuş. Hamilelikte kullanılmasının da bir sakıncası yokmuş. İstersen doktoruna sorup onu da kullanabilirsin iyi geliyor. ihmal etme ilaçlarını gerçekten çok kötü birşey umarım geçer en kısa zamanda. Bir de eğer kanama olursa rahatlıyorsun. Başka da sıcak suya oturabilirsin. Suya baticon da katabilirsin. 
Mümkün olduğu kadar da yatıp dinleneceksin tabi...
Bak insanın başına gelince ne çok şey öğreniyor :)) 

02/16/2012 11:48:00

tamam yemek yapmak acayip stres attırır ama sen sonra yine gel buraya Hülyacım. Ayşegüle katılıyorum hem biz sadece iyi gün dostu değiliz hayatım esas bu zamanlar destek vereceğiz birbirimize. arada bana da oluyor dün Özleme de oldu normal bunlar ve burada herkes birbirini çok iyi anlıyor emin ol.

02/16/2012 11:49:00

Hoşgeldin Zeynepcim, sanırım bunu hepimiz yaşayacağız, kalıcı olmasın da...

Evet Yonca uğramıyor ne zamandır, umarım herşey yolundadır.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...