YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/16/2012 12:33:00

Aman da aman kıyamam arkadaşlarım beni merak etmişler... Saolun kızlar çok duygulandım, pek mutlu oldum. Salı gece yarısına kadar çalıştım. Turşu gibi geldim eve. Dün de Kadıköyde trafo patlamış evde ne internet ne doğalgaz...  Akşam 5 ten 6 dan önce gelmez dediler... Bende kendimi önce kuaföre attım zira saçım başım tam bir rezaletti artık. Saçlarımı kestirdim manikür yaptırdım, kendimi ablama attım. Şimdi burda yazmayayım geçen canım bişiyler istemişti ablamda sağolsun akşama hazır etti. Eşiminde oyunu vardı eve 9 gibi döndüm. Tabii yonca yine pestil gibi...:))) Yoruluyorum çabucak. Yani keyf ettim dün biraz, şımarttım kendimi. Çok iyiyim herşey yolunda hepinizi çok seviyorum, çok değerli hissettim kendimi, ne güzelsiniz yahu:)))

Ama affedin şimdi de kalamayacağım ablamla bi Kadıköye inmemiz lazım. Akşama burda olanlarla görüşürüz, yarın da bütün gün evdeyim, görüşürüz. İlginiz için tsk ederim. Çookkk iyi bakın kendinize.... Kaçtım..................................

02/16/2012 12:35:00

Gül hoşgeldin canım, umarım senin de başına gelmez, hamileliğinde nüksetmez ( Sor mutlaka doktoruna ama kafana takıp sorun etme canım :) 

02/16/2012 12:36:00

:))) hoşgeldin Yoncam ve güle güle Yoncam... sen de kendine çok iyi bak. fazla yorma kendini ama hayatın tadını çıkarmaya devam et. biz de seni seviyoruz. öpüldün.

02/16/2012 12:37:00

Ohhhh Yoncacım, yap keyfini canım. İyi olduğuna sevindik. Tabiki değerlisin, hepimiz birbirimiz için değerliyiz bence. Çok özel duygularımızı paylaşıyoruz. Anneliğe ilk adımı, yaşadıklarımızı hemde kimsenin kuramayacağı empatileri kurarak ve gerçekten hissederek paylaşıyoruz. Normalde bu kadar kısa tanıdığın insanlarla hiç birimiz bu kadar samimiyet kurmuyoruzdur. Ama bu o kadar özel bir duygu ve o kadar özel zamanlar ki, bunu birlikte yaşıyoruz. O yüzden hepimiz birbirimizi bu kadar merak edip endişelerimizde birlikte endişelenip, sevinçlerimizde birlikte seviniyoruz.

İnanın burada olma sebebim ve hissettiklerim tam anlamıyla bunlar. 

Özlemcim benim, sanırım bu keyifsizlık hali hepimizde zaman zaman baş gösterecek. Normal nasıl osa. Takmayalım kafamızı.

02/16/2012 12:38:00

beni kimse sevmiyormuuuuuu :(((

02/16/2012 12:39:00

Ama Özlemim yazdım bennnnn :(( Seviyoruz tabiki deeeee :) Sen bizim yegane doktorumuzsun, boncuk gözlü doktorumuz :))

02/16/2012 12:40:00

Banu ben yazdıktan sonra gördüm senin yazdıklarını canım :))

02/16/2012 12:44:00

saçlarını dağıtırsınnn 
rüzgarlara bırakırsınnnn
sen sevmeye yakışırsınnnn 
seni sevmeyen ölsünnn :))

özlemcimmm ;) 

02/16/2012 12:50:00

:))) sağol Ayşegülüm, yüzümü güldürdün :)

02/16/2012 12:50:00

Özlemcim valla insan çok çekince kitap yazacak duruma geliyor :)) Bugün herkeste bir depresyon hali var noluyo herkese bir silkelenip kendinize gelin yahuuu :) Minnoşları da strese sokmayın :)) 

Yonca iyi olmana sevindim. Görüşmek üzere :)
Banucum valla tam da anlattığın gibi.  Burada herkes birbirinin halinden çok iyi anladığı için paylaşılan tüm duygularda samimi oluyor bencede :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...