YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/16/2012 12:51:00

AAAAAAAAAAAA doktorcummmmm sevmez olurmuyuz hiç :)) aşkolsun... sen bizi seviyomusun peki diyip şımarıklık yapiimmm biraz.
Hülyacım sende lütfen kafanda kurma... İyi şeyler düşün gerçekten.. Buraya girmektende çekinme sakın. İki kakara kikiri kafanı dağıtır unutma... Hepimiz zaman zaman kötü hissediyoruz kendimizi. Ama lütfen senin uzak durman lazım stresten. Sık sık gel biz alırız senin stresini
Yoncacım hoşgeldin güle güle..:)))) İyisin, moralin yerinde çok şükür keyfini çıkar.. Su kuaför bakım olayını bizede nasip etsin Allah. Bende son zamanlarda baya bıraktım kendimi bi fırsat bulamadım.
Ayşegülcüm geçmiş olsun. Hiç yaşamadım nasıl bişidir bilemiyorum ama sizlerin söylediklerine göre pekte iç açıcı bir durum değil. İnşallah en kısa zamanda kurtulursun. Olmaması için yapılacak bişiler varsa dikkat etmek lazım aslında. Dediğin gibi hamilelikte yaşanan bir durumsa eğer önlem almak lazım.. İlaçlarını ihmal etme sende
Zeynepcim sende hoşgeldin bu arada Dilek ve Banu biz sabahtan beri buralardayız zaten :D:D nihayet toplandılar bakın :)))))))) Gerçi benim bugün biraz yoğun. O yüzden sık sık yazamıyorum ama idare edin artık :)))
Bu arada oğlumun selamı var hepinize sanırım.. Ben yazdıkça o vuruyor aşağıdan aşağıdan :)))))))))))))) Kızları öpüyorum diyor :D çapkınmı olacak ne :D:D:D

02/16/2012 12:52:00

keşke biraraya gelebilsek, yüzyüze bir kahve masasının etrafında toplaşıp gülüşebilsek...

02/16/2012 12:52:00

hep gül hep gül hep gülllll ;)

Neşeeee, sen nerlerdesin acebee? yoğun hamiş :))) bende gidim yemek yapim bari, birazdan esra erol da başlar :P

çamaşırlarda var, ütülerde... ders çalışmam lazım, minnoşun süslerde bekliyo.. ay doğurcam :D ay evde olmak ne zormuş :D 

02/16/2012 12:53:00

Ne güzel olurduuuu... :) 

02/16/2012 12:53:00

http://www.youtube.com/watch?v=kco51icR3MI doktorcummmm Ayşegülün sesi biraz kötü geldiyse burdan dinle :D:D:D:D

02/16/2012 12:54:00

Neşeeee, seviyorum ulen hepinizi, sevmesem neden sevgi bekleyeyim dimi, bağımlı yaptınız beni resmen :))))

02/16/2012 12:54:00

Ayyyy Özlem varya şimdi resmen yazdığın şeye aşerdim :))) Napıcaz :) Keşke biraraya gelsek, saatler yetmez valla dimi? Bu aralar bana birlikte olup sohbet etmenin en iyi geleceği insanlarsınız heralde :)))

02/16/2012 12:56:00

Ay doktorcum valla kızzzzz... Keşke olsa öyle bi imkanımız.... Banucum dediğin gibi saatler yetmez :(

Ama bakarsınız bi gün olur bee.. Yonca söylüyodu bi ara benim içime birgün hepimiz bi yerde toplanıcaz gibi doğuyor diye :D:D:D bakarsınız olur..

02/16/2012 12:58:00

ben de seviyom seni Özleemmmm...:))))) hepicinizi pek bi seviyom:)) ya evet keşke yüzyüze görüşebilseydik... bugün benim oğlan da pek bi hareketli maşallah. :))

02/16/2012 13:00:00

illerin dağılımına bakarsak en orta yer neresi? orada buluşalım bıcırıkları yanımıza alalım ayyyy Banucumun dediği gibi aşeriyor insan resmen yahu:)))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...