YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/16/2012 13:39:00

Zeynepcim süpersin:)))) gelin tabii yazı birlikte geçirelim süper olur:)))))))) bebeler kocalar da kaynaşır gider:)))))))

02/16/2012 13:40:00

eveettttt kahvaltı çok severim akşam kahvaltısını:))))))))) başka?

02/16/2012 13:40:00

Bence de kahvaltı süper. Ben de kahvaltı hazırlıyorum bazı akşamlar çok da iyi oluyor :))

02/16/2012 13:42:00

evet ya en iyisi kahvaltı hatta benim fırında hazırladığım birşey var gerçi diyetime hiç uygun değil ama azıcık yaramazlık etsem ne olur? :)))))))) çok istiyor canım kaç gündür aklımda yani:))

02/16/2012 13:42:00

of Hülya ne dedin sen yaa...:))) neyseki geçende yemiştim canım çekmez ama iyiymiş:))))))))

02/16/2012 13:47:00

ya kızlar ben birşey daha soracağım... hamileliğin son haftalarında mesela Ayşegülün haftasına geldiğimde saçlarımı boyatsam zararı olur mu yine? beyazlarım çok arttı doğumda en azından saçlarım beyazlı olmasın fotoğraf falan çekilcem.

02/16/2012 14:00:00

normalde hamilelikte bebeğin gelişiminde zararlı olduğu gerekçesi ile saç boyatmanın iyi olmadığını bildiğimden hiç girişimde bile bulunmadım. ama mantıken düşününce son zamanlar bebeğin gelişimi hemen hemen tamamlandığı için artık doğuma hazır olduğu için saç boyası zararlı olmaz herhalde diye düşündüm. ben de bitkisel kullanıyorumn zaten ama bitkisel de olsa içinde dünya kadar kimyasal var. zararı olmaz herhalde.

02/16/2012 14:00:00

hah bak tam konusunda yetiştim :D:D:D neymiş süslenmeliymişiz :)))))))))))

Valla aynı şey benimde aklımdan geçiyor Dilek :))) son 1-2 hafta kala boyatsam olurmu diye ama sorucam doktora valla. Bitkisel falan olur derse boyatıcam açıkçası. Dediğin gibi doğum zamanı gelen giden biraz iyi görünelim. Kestiricem şekilli şekilli bide :))))))) Maşa da feba fikir değilmiş belkim olur :))))))))) benim kısmet olursa doğum yapacağım hastanede kuaför var hatta doğum paketi diye paket hazırlıyorlarmış sanırım :D kuaförü falan içinde :))))))))  Ama normal doğum olursa nasıl olur bilmem belki sonrasında rütuş gerekir sadece :D:D:D:D

02/16/2012 14:03:00

herhalde kızım bebişlere kavuşacağız en önemlisi annelerini güzel görsün yavrucaklar:DD düşünsene çocuk bir açacak gözlerini karşısında ekseni şaşmış bir kadın " merhaba bebeğim ben senin annenim" dese kim inanır yahu? :))))))))) bebek geldiği yere geri dönmek isteyebilir yani:)))))))))))))))))))

02/16/2012 14:07:00

Ayyyy deme Hülya beee.. Vardır onların elbet alışkın olduklarından bi çareleri :D:D:D hastanede kuaförlük yapıyosa normal doğuracak kadına bişi yapılırmı yapılmazmı ? düzelirmi düzelmezmi bilirler :D:D:D aman kısmet bakalım.. o günler bi gelsinde hayırlısıyla...

Yemek bende de yok yaaa :((( aslında çorbam vardı. Eşim olur derse ben yanına bişiler ayarlarım. Yok istemiyom derse bizdede AKŞAM KAHVALTISI olabilir :D:D:D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...