YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/16/2012 14:07:00

Yemek mevzusu tamam sıra süse geldi :D Benim dr boyatma dedi yaw. Bitkisele bile yanaşmadı :( Bende de eccük beyazlar var ama napalım. 

Bende artık evde old. müddetçe saçları sarıyorum :D nolur nolmaz, norml olacak ama süslü gitmek lazım doğuma :D Çantaya da makyaj malzemelerini de koydum :)))

NEtte gördünüz mü bilmiyorum çok pratik bigudiler var, işte bu;

Ben aldım acaip memnunum, tavsiye ederim. Acaip pratik valla :D ilerde bebik gelince de baya işime yarayacak ;)

02/16/2012 14:11:00

E normal :)))) o sıcakta ne kadar bakımlı olabiirsin ki :))) Ovvvvvvv Allahtan benim o kdar sıcaklara denk gelmeyecek. Serin serin yavrulucam nasipse ohh :D

02/16/2012 14:12:00

Benimö saçlar hayatta böyle olmaz :))))))))))) maşa ile tutuyo ama başka hiç bişi yaramıyo.. Pırasa püskülü misali düz olunca :D:D:D:D düz fön neyime yetmiyo yaaa... Biraz şekil vereyimde oda yeter :))))

Ayşegülcüm bu arada Bursaya giderken Manisadan geçilmiyo anacım yaa üzgünüm :D:D:D

02/16/2012 14:15:00

kızlarrr çok güzel konular bunlar ama katılamıyorum maalesef, sohbetiniz bol olsun, benim yerime de süslenin püslenin, ben kapatıyorum şimdi, işlerimi bitirip çıkıcam veeee yarın kızımı görücem, kilosunu öğrenicem inşallah, çok özlediimmmm :)))
hepinizi seviyorum analar, kocaman da öpüyorummm :***

02/16/2012 14:24:00

Doktorcum güle güle git güle güle gel emii... Ay ne güzel kızınla buluşma var demek. Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum. Öpüldünüz doktorcum

02/16/2012 14:24:00

Hay Allah :))) Neyse napalım, eşkiyaaalık yapamiyciğim :))

Özlemcimmmm yarın o zaman güzel haberler bekliyoruz senden :) Çok iyi bak kendine de minnoşa da ;)

Hülya' cım, bakımdan kastımızda bu kadar işte :) Porselen mkyaj yaptırıp giden biliyorm :D Taşşşş gibi çıkıyolar fotoda :)) Benim de nasipse normal doğum olcak, o an nası göründüğümü düşünebilecek miyim bilemiyrum :D

02/16/2012 14:25:00

Hülyacım bu sefer süslen sen de ne olmuş:)) yaa ben seni üzmek istemedim hayatım yani zaten duygusalsın iyice duygu seline kaptırayım diye demedim güzelim. amaaa... sen oğlunu kucağına alacağın anı düşünüp mutlu ol bence. ne kadar harika bir olaya vesile oluyoruz. ki sen bu kadar zorluğa o harika varlık için katlanıyorsun. herşeye değer. unutma sen harika birisin.

02/16/2012 14:32:00

he valla Ayşegül doğru diyon şekerim böyle konuşuyoruz ama o gün geldiğinde kendimizden geçmiş olacağız kesin.

02/16/2012 14:42:00

AMİİİİNNNNNN... ALACAKSIN İNŞALLAH... YÜKSEK TUT MORALİNİ HÜLYACIM... KIZIN GİBİ ONUDA ALICAKSIN KUCAĞINA SAĞLIKLA

02/16/2012 14:47:00

ben yaşanılan herşeyde bir hayır olduğu düşüncesindeyim. Hülyacım bak ne zor koşullarda olmuş bu gebelik ve sürmüş demekki var bunda bir hayır tatlım. Allah'ın izniyle sağlıklı bir doğum da yapacaksın. bizim kalbimiz hep seninle olacak yanında olmayı da çok isterdim ama elimde değil. ama yanındayım farzet.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...