YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/16/2012 14:53:00

Hihi aynen, ıkınırken saç makyaj dşüncek halde olacağımı pek sanmıyorum :D Doğum fotocusu arkadaşım benden önce yayınlarsa fotoğrafımı face de , komik bi hal çıkabilir ortaya :D sonrsında nasıl olurum bilemiyorum bak :))

Bu arada, spiralle gebe kaldın ha, bide dün bana korunmak için onu önerdiler.. demek güven olmayacak :/ Bende açıkçası bebek düşünmyordum istemiyordum da. farklı bir durum içerisindeydik, bebek haberini öğrendiğimde herkes sevinç çığlığı atarken ben üzüntüden ağlıyordum, Ama binlerce kez şükürer olsun diyorum şimdi, iyi ki miniğim gelmiş :) Kendimi çoooooook gçlü hissediyorum artık..

Hele bir de sağa salim kucağımıza alalım, kızım sağlıklı olsun başka birşey istemiyorum..

02/16/2012 15:00:00

Ne güzel muhabbetler olmuş yine. Özlemcim hayırlı haberlerle gelirsin inşallah.

Benim doktorum bitkisel olduğu sürece boyatabilirsin dedi. Yüzüne yaptığın makyaj, üzerine sıktığın parfüm kadar etkisi olur  dedi. Bende bir kere boyattım. 5. ayımda. Doğumdan önce de boyatmanıyı düşünüyorum. Kuaförüme kadın doktoru geliyor, hamileliğinde o da saçını boyattığını söyledi. Ama içiniz rahat değilse hiçççç boyatmayın tabiki.

02/16/2012 15:00:00

Kızlar hepinize merhaba

Bugün biraz evi topladık. Oradan da saglık ocağında tetanozun ilk dozunu oldum. Şimdi kolum ağrıyor. Yazılanları okuyamadım umarım hersey yolundadir. Hepinizi öptüm.

02/16/2012 15:01:00

Merhaba hanımlar ben geldim yine :) 

Çamaşırlarımı astım ütülerimi yaptım yemek işini de balıkla halledicem yada kocam halledicek diyelim :) 
Güzel muhabbetler olmuş... Saç boyası işini bende dr a sormuştum 5. aydan sonra bitkisel boyatabilirsin demişti. Benim saçlar çok beyaz olmasına rağmen [tamamen ırsi :) ] boyatmadım şimdiye kadar. Ama artık sinir olmaya başladım yaa boyatsam mı doğumdan önce diye arada şeytan dürtüyor. Bakalım ne olacak :)) 

Ayşegülcüm sen saçlarını artık son son maşala, bigudiyle sar falan... Doğumdan belli bir süre sonra gördüğüm sırma saçlı annelerin çoğu saçlarını kısaltıyor :))  Ben doğurmadan kısalttım gerçi :)) 

Hülyacım hayırlısıyla alacaksın sende bebeğini kucağına inşallah... 

02/16/2012 15:11:00

o halde izne ayrılınca ilk işim saçlarımı boyatayım bari. dağılsak ta en azından beyazlar kaybolsun dimi? :)) Zeynepcim benim de ırsi beyazlık şekerim. 20 li yaşlarımdan beri saçlarımı boyatıyorum. kızıla boyarım hep. ben de kısaltacağım zaten saçları. hamileliğin başında kestirmiştim ama uzadılar yine. ama eşim çok kısa saçı sevmiyor maalesef. zaten bana da yakışmaz suratım top gibi çıkar meydana:))))))

02/16/2012 15:24:00

Ay bende mi boyatsaaaammm =)))) kanıma giriyonuz valla :))

Özlem hoşgeldin, geçmiş olsun. Minoset iç o iyi geliyr ağrısına ;)

02/16/2012 15:27:00

huhuuuu,

benim de beyaz doluuuuuuuu boyatmiciiim oğlum için herşey utanmıyor gurur duyuyorum onlarla :D

zeyneppp 34 hafta hala buradasıınn aman maaşallah canım ya:))

hülyaaa naber şekerim;)

02/16/2012 15:28:00

ben vazgeçtim boyatmaktan. burada arkadaşların fikrini alayım dedim daha boya lafını duyar duymaz çok kızdılar. hatta emzirme bitene kadar bile boyatmaman lazım dediler. sonuçta kimyasal çok ya bitkisel bilşe olsa .

02/16/2012 15:29:00

Kayıplarda olan bir anne daha döndüü :) 

Hoşgeldin Fatma :) Nasılsın ?

02/16/2012 15:31:00

hoşgeldin Fatma:) boya lafını ben açtım ama vazgeçen de benim. :))) kızlar gelin vazgeçin boşverin Fatma doğru söylüyor herşey bebelerimiz için .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...